Vsetín – Opava 1:2 (po pr.) | Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:4 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 9:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 24.10.2012, 18:002. liga skupina Východ

60:00

Poslední třetinu Zubři ovládli a smetli soupeře poměrem 4:1. Dokonce se dokázali prosadit i v přesilovce pět na čtyři. Závěrečná třetina jasně patřila domácímu celku. Závěrečnou tečku za dnešním duelem udělal střelou do prázdné branky Jan Kolář. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek středečního večera.

58:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerovští hokejisté překvapivě využívají krátce přesilovku 5na4. Sakrajda naznačil střelu, tím poslal Láníčka ven z brankoviště a pro JANA KOLÁŘE nebyl problém puk zasunout do odkryté branky. Asistence: Petr Sakrajda, Richard Brančík.

58:41
    Milan Ovšák (FRM) 2 minuty za sekání. Frýdek to v závěru utkání bude mít těžké.

57:20
    Pala střílel tvrdě od modré, Láníček vyrazil, Zubři budou hrát další přesilovku.

56:57
    Nahození Tepera končí v lapačce Martina Vojtka. Bude se vhazovat před přerovskou brankou.

56:11
    Zubři dokázali strhnout vedení opět na svoji stranu. MAREK KUNDRÁTEK dorazil osamocený kotouč do odkryté klece. Bez asistence.

55:34
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek opět využívá dnes už třetí přesilovku. MILAN GAJDA přesnou dorážkou snižuje a dramatizuje konec utkání. Asistence: Milan Ovšák, Petr Hrubý.

54:58
    Jakub Ferenc (PŘE) 2 hákování.

54:57
    Přerov je v plném počtu, ale zahraje si další oslabení.

53:39
    Domácí kombinovali delší dobu před Láníčkem. Poté se kotouče chopil Sedlák a předložil jej na druhou stranu, tam číhal osamocený ANTONÍN SPRUŠIL. Hráč s 88 na zádech dlouho zaměřoval, ale nakonec trefil odkrytou klec Frýdku Místku. Asistence: Zdeněk Sedlák, Daniel Faltýnek.

52:46
    Zbytečné vyloučení na domácí straně. Richard Brančík (PŘE) 2 min podražení.

52:11
    Daniel Kraft (FRM) 2 min podažení. Zubry čeká dve minuty přesilovka pět na tři.

52:11
    Ondřej Měkýš (FRM) 2 minuty podražení.

49:56
    Rozum střílel, jeho pokus domácí obrana zblokovala.

47:04
    Zubři si v přesilovce několik šancí utvořili, ale branku dát nedokázali. Frýdek je kompletní.

46:50
    Pěkná střela Paly, Láníček výborně zasáhl. Přesilovka Zubrů je u konce.

45:04
    Michal Krutil (FRM) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Brančík (Sakrajda), 37. Sakrajda (Ferenc, Brančík), 43. Goiš (Osina), 54. Sprušil (Sedlák, Faltýnek), 57. Kundrátek, 59. Kolář (Sakrajda, Brančík) - 24. Krutil (Rozum), 35. Rozum (Hrubý), 56. Gajda (Ovšák, Hrubý)

HC ZUBR Přerov: Vojtek - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Sklenář, Osina, Kudělka - Goiš, Sedlák, Sprušil - Brančík, Sakrajda, Rajnoch - Kolář, Málek, Vaněk - Kundrátek, Brada.
    HC Frýdek-Místek: Láníček - Ovšák, Kudláček, Měkýš, Teper, Štubňa, Hrubý, Slovák, Kraft, Rozum, Krutil, Sluštík J, Sluštík O, Gogolka, Tomis,Kanko, Gajda, Kelner, Slovák, Kopún, Hamhalter.

Rozhodčí: Obadal - Goňa, Smilek