Anderlecht – Gent 5:0 (kon.)
RSC Anderlecht
5:0 (2:0)
KAA Gent
Úterý 30.10.2012, 20:00 • Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League

82
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    OLEKSANDR JAKOVENKO po 3 minutách na hřišti zvyšuje už na 5:0, když na zadní tyče ve skluzu uklidil míč přesně k tyči!

81
    Poslední střídání i u hostů, Christina Brülse nahrazuje Shlomi Arbeitman.

79
    Domácí naposledy střídají, ze hry odchází právě Cheikhou Kouyate, kterého nahrazuje Oleksandr Jakovenko.

74
    A máme tu čtvrtou branku domácích, Deschachtův centr z levé strany usměrnil do mezi tři tyče MASSIMO BRUNO!

73
    Druhé střídání domácích, ze hry odešel kapitán Lucas Biglia, místo něho přišel polský reprezentant Marcin Wasilewski.

73
    Míč létal napříč pokutovým územím Gentu, v brance ale neskončil.

72
    Bruno se opět řítil sám na branku, jeho střelu ale brankář vyrazil na roh.

69
    Hosté střídají, ze hry odstoupil Hannes van der Bruggen a Yaya Soumahoro, místo nich naskočili Magnus Eriksson a Thomas Foket.

68
    To je nádhera! TOM DE SUTTER si naběhl opět za hostující obranu a stejně jako u prvního gólu nekompromisně vymetl šibenici!

67
    Obrovská šance hostů! Jordan Remacle postupoval sám na Prota, jeho střela ale minula branku!

50
    Je tomu tak, Vargas odstupuje ze hr, do které místo něj vstupuje Massimo Bruno.

38
    Hosté přešli do rychlého protiútoku, který skončil ale pouze na tyči Protovy branky!

32
    Kouyate si vyskočil na rohový kop nejvýše, jeho hlavička skončila na břevně!

23
    A po 4 minutách od úvodní branky je tu gól druhý, a to jako přes kopírák! Tentokrát si za obranu naběhl DENNIS PRAET a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!

19
    Teď už to domácím vyšlo parádně! TOM DE SUTTER si naběhl za obranu hostů na přihrávku od Vargase a suverénně napálil míč do šibenice!

16
    První větší šance, Lucas Biglia se vřítil do pokutového území Gentu, jeho střelu ale vykopl hostující brankář.