Anderlecht – Gent 5:0 (kon.)
RSC Anderlecht
5:0 (2:0)
KAA Gent
Úterý 30.10.2012, 20:00 • Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League

82
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    OLEKSANDR JAKOVENKO po 3 minutách na hřišti zvyšuje už na 5:0, když na zadní tyče ve skluzu uklidil míč přesně k tyči!

74
    A máme tu čtvrtou branku domácích, Deschachtův centr z levé strany usměrnil do mezi tři tyče MASSIMO BRUNO!

68
    To je nádhera! TOM DE SUTTER si naběhl opět za hostující obranu a stejně jako u prvního gólu nekompromisně vymetl šibenici!

23
    A po 4 minutách od úvodní branky je tu gól druhý, a to jako přes kopírák! Tentokrát si za obranu naběhl DENNIS PRAET a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!

19
    Teď už to domácím vyšlo parádně! TOM DE SUTTER si naběhl za obranu hostů na přihrávku od Vargase a suverénně napálil míč do šibenice!