Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Přerov – Havířov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:9 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (po pr.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
HK Baník Karviná
4:5 (1:1, 1:4, 2:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 31.10.2012, 18:002. liga skupina Východ

58:27
    Domácí posílají do hry šestého muže, Iláš míří na střídačku!

58:03
    Po buly pálil Deutsch, jehož ránu dorážel Holý. Skvělý Láníček drží svůj tým.

24:08
    Po ráně Kowalczyka Pavliš doráží mimo.

53:45
    Hosté pod tlakem znovu faulují. Dvě minuty pro Měkýše za úmyslné posunutí branky.

52:42
    Karviná právě vstřelila branku!
    Tomu se říká bleskurychlá přesilovka. Dvě přihrávky na modré, střela Kowalczyka a dorážka LIBORA PAVLIŠE, který dostává Baník na dostřel. Asistence: Pavel Kowalczyk.

52:29
    Mikšan v ponechané výhodě minul branku. Hosté jdou do tří poté, co Tomis bránil nedovoleně.

51:05
    Holý s Pavlišem mohli jít dva na jednoho, a tak Gajda hasil problémy faulem. Dvě minuty za držení protihráče.

50:11
    Segiň mohl Javínovu ránu dorážet do prázdné branky! Láníček se zázračně přesunul.

48:37
    Sznapka jde na dvě minuty ze hry kvůli držení protihráče.

45:43
    Pavliš mohl jít dopředu, ale přes Ovšáka prošel za pomocí drobného háčku, což ho bude stát dvě minuty.

43:22
    A podruhé Karviná trestá vyloučení za špatné střídání gólem. Po střele Kowalczyka vznikl před brankou zmatek, ve kterém přišla série dorážek. Ta poslední patřila novicovi v karvinském dresu MARKU HOLÉMU. Asistence: Pavel Kowalczyk, Zdeněk Deutsch.

42:52
    Hosté dnes podruhé špatně střídali. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě si odpyká Tomáš Štubňa.

39:19
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Tak to bylo pěkně sehrané! Ovšák s MILANEM GAJDOU si vyměnili na modré puk a druhý jmenovaný dělovou ranou přímo do růžku nad Ilášovou lapačkou nekompromisně zakončil s takovou razancí, že puk zůstal zaklíněn mezi síťkou a vnitřní tyčí. Hosté využívají přesilovku pět na tři. Asistence: Milan Ovšák, Ondřej Sluštík.

38:36
    Obrovská šance pro hosty přichází poté, co Javín krosčekoval a dostává dvě minuty.

38:23
    Rosůlek hákoval a Karviná jde do čtyř. Zraněný Martin Zajac odchází do šaten a dnes zřejmě dohrál.

35:06
    Nyní si David Iláš vybral slabší chvilku. Hosté jeli dva na jednoho, ale zdálo se, že Kowalczyk PETRA KANKA s pukem odtlačí za branku. Nicméně Frýdecký útočník jednoruč bekhendem překvapivě nahodil puk na branku a Ilášovi puk propadl. Asistence: Petr Tomis.

31:00
    Sznapkova rána tečována těsně nad, posléze Javín trefuje tyč nad ležícím Láníčkem.

29:17
    Martin Ferenc dostane dvě minuty za vražení na hrazení a počet sil se srovná.

28:26
    Javín dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

27:47
    Hosté si za svou aktivitu nyní gól zasloužili a už se radují. MAREK KOPÚN po buly dostal puk mezi kruhy a Iláše propálil. Asistence: Milan Ovšák, Tomáš Štubňa.

23:16
    Baník využívá přesilovku. TOMÁŠ SEGIŇ překvapil Michala Láníčka a odrazem od betonu okolo tyčky propasíroval zpoza branky puk za čáru, což znamenalo jeho premiérový gól v karvinských barvách. Asistence: David Moravec.

22:48
    Hosté hráli v šesti. Trest si odpyká Petr Škatula.

22:01
    Nyní David Iláš sice čaroval, ale brance nezabránil. Nejprve zneškodnil gólovou šanci Rozuma, ale na dorážku JANA SLUŠTÍKA už nedosáhl. Asistence: Petr Rozum, Milan Ovšák.

17:34
    Při dalším střetu těchto dvou Škatula zasáhl Javína holí do obličeje. Vyloučení na obou stranách. Škatula za vysokou hůl, Javín za držení protihráče.

15:04
    Sznapka udělal školáckou chybu a naprosto nepochopitelně před vlastní branku namazal Jakubu Machovi. Iláš drží svůj tým. Hra je přerušena.

11:14
    Domácí si zahrají přesilovkou. Ferenc si počítal nevybíravě u mantinelu a dostává dvě minuty za držení protihráče.

10:47
    Vyrovnání jsme se dočkali rychle! PETR ŠKATULA dostal od Krafta puk před prázdnou branku a i přes tygří skok Iláše, který si na puk ještě sáhl posílá puk do sítě! Asistence: Daniel Kraft, Ondřej Měkýš.

9:39
    Tak toto bylo jedním slovem fenomenální! Kowalczyk vysokým plachtivým pasem nahodil puk do středního pásma. Contratto se k letícímu kotouči postavil zády a bekhendem jej zadovkou ze vzduchu sklepl rovnou na hůl LIBORA PAVLIŠE, který jel sám na branku a střelou k tyči propálil Láníčka. Asistence: Brandon Contratto, Pavel Kowalczyk.

6:07
    Mikšan měl před sebou prázdnou klec, ale přestřelil.

4:55
    Blatoň se snažil prodrat okolo mantinelu ve středním pásmu a Tomáš Štubňa mu v tom zabránil jen za cenu hákování. První přesilovka pro Karvinou.

1:52
    Ovšák se hnal do zakončení a Rosůlek mu v tom zabránil drobným háčkem. Přesilovka pro hosty. Ti zatím působí proti předzápasovým slovům Petra Škatuly až přespříliš živě.

0:29
    Domácí zapomněli dva hosty před brankou a Hrubý byl ve výborné pozici! Zakončení uspěchal a branku bekhendem minul.
    Branky a nahrávky: 10. Pavliš (Contratto, Kowalczyk), 24. Segiň (Moravec), 44. Holý (Kowalczyk, Deutsch), 53. Pavliš (Kowalczyk) - 11. Škatula (Kraft, Měkýš), 23. Sluštík J. (Rozum, Ovšák), 28. Kopún (Ovšák, Štubňa), 36. Kanko (Tomis), 40. Gajda (Ovšák, Sluštík O.)

HK Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Sznapka, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Krause, Deutsch - Moravec, Mikšan, Segiň, Contratto, Pavliš, Badžo, Rosůlek, Blatoň,, Holý, Číhal, Mareček, Miczek
    HC Frýdek-Místek: Láníček (Carbol) - Ovšák, Měkýš, Teper, Ferenc, Tomis, Gajda - Měkýš, Štubňa, Hrubý, Slovák P., Kraft, Rozum, Sluštík J., Gogolka, Sluštík O. Kanko, Kelner, Kopún, Škatula

Rozhodčí: Šutara - Rožánek, Vengřín