Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
HC Milevsko 1934
4:6 (1:2, 3:2, 0:2)
HC Děčín
Středa 07.11.2012, 18:002. liga skupina Západ

Skončilo utkání Milevsko-Děčín, ve kterém je šťastnějším celkem ten hostující, který vyhrál 6:4. Milevsko doplatilo na neschopnost proměňování šancí a na chyby v obranném pásmu. (20:09:18)

60:00

59:56
    Děčín právě vstřelil branku!
    A hostující celek se prosazuje střelou do prázdné branky. Gól vstřelil TOMÁŠ VÁVRA. Asistence: MIchal Oliverius

59:20
    Milevsko hraje bez brankáře.

58:39

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny. Děčín se nemuže usadit v útočném pásmu, ale i to mu stačí.

56:39
    Domácí Dvořák vyloučen na dvě minuty za podražení.

56:00
    Děčín hraje velice zkušeně a nedovolí Milevsku usadit se v útočném pásmu.

55:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

53:46
    Uplně sám před brankářem Pipkem byl Lukáš Zika. Naneštěstí pro hostující celek si nedokázal zpracoval přihrávku a milevští obránci mu puk odpálili.

53:34
    Opět vyloučení na obou stranách. Za domácí vyloučen Jakub Bernad na 2 minuty za hrubost, stejný trest dostává děčínský Václav Racek.

52:25
    Milevsko hraje v plném počtu.

50:25
    Po odpískání vznikla ještě strkanice, která vede až k vyloučením. Za hostující tým dostává 2 minuty za hrubost Lukáš Zika, za Milevsko 2+2 minuty za hru vysokou holí Milan Čunát.

50:25
    Milevská první lajna teď nadělala Děčínu hodně problémů. Vše ukončil až brankář Lavinger, který schoval puk do náruče.

47:58
    Z pravého křídla ujížděl sám na hostující branku Josef Urbanec. Brankář Lavinger jeho střelu vyrazil do rohu.

47:42
    Děčín je nyní lepším týmem na hřišti. Milevsko působí po inkasované brance trochu zaskočeně.

45:14
    Sám před brankářem Pipkem se po přihrávce Stezky objevil MICHAL OLIVERIUS a s přehledem zakončil. Asistence: Milan Stezka, Lukáš Zika

45:05
    Nebezpečně z mezikruží vystřelil Tomáš Vávra, branku těsně minul.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 7. Sumerauer (Kořánek), 23. Procházka (Hamerle), 30. Homolka (Markulinec), 34. Markulinec (Homolka, Bernad) - 1. Vávra (Oliverius, Zika), 16. Pořický (Racek), 21. Baránek (Filipovský), 40. Oliverius (Zika), 46. Oliverius (Stezka, Zika), 60. Vávra (Oliverius)

HC Milevsko 1934: Pipek (Knap)- Dvořák, Čunát, Srdínko, Procházka, Hlinka, Klíma, Cifreund- Homolka, Bernad, Markulinec- Fořt, Sýbek, Hamerle- Urbanec, Sumerauer, Kořánek
    HC Děčín: Lavinger (Zámostný)- Stezka, Sádovský, Hříbal, Grin, Molnár, Nikl, Novotný, Dvořák- Zika, Oliverius, Vávra- Drnec, Baránek, Filipovský- Vacek, Racek, Pořický- Kopas, Řídel, Šetka

Rozhodčí: Šmíd- Černý, Vavruška