Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
SC Marimex Kolín
9:3 (3:0, 5:1, 1:2)
HC Chotěboř
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Dnešní velký boj ovládli Kolínští Kozlové, kteří si získané 3 body v dnešním zápase jednoznačně zasloužili! A to ukázkovou 1. a 2. třetinou, kde nastříleli nejvíce branek, které rozhodly o dnešním utkání! Tímto zápasem se Kolín odrazuje ode dna tabulky a pozice výš! Hosté i přes vítěznou 3. třetinu, která mimochodem skončila 1:2, nedokázali zvrátit stav utkání a domů odjíždějí jako poražený tým.
    Konečný stav dnešního utkání je tedy 9:3! Tímto je to pro dnešní zápas vše, děkuji za pozornost všem věrným fanouškům a příznivcům hokeje a za týden naviděnou !!!

60:00

57:15
    Kozlové právě vstřelili branku!

Devátou branku domácích po ukázkové akci Malý - Kadlec - Cerk se krásně do chotěbořské branky trefuje ONDŘEJ CERK !! Který zvyšuje 6-ti brankový náskok Kolína!

55:57
    Za podražení si půjde odpykat 2 minuty hostující Ondřej Bělohlávek! Kolín si zahraje 2-minutovou přesilovku!

53:06
    Šafránek obkroužil s pukem bránu a snažil se zasunout puk pod Zvolánkovy betony.

51:25
    Skokan od modré pálí na Zvolánka, ten krásně do lapačky chytá!

49:23
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Lvi snižují! Třetí branku hostí střílí MAREK HEMSKÝ! A tím snižuje skóre pouze o 5 branek a to na 8:3!
    Asistence: Dolinský

48:14
    Václav Jankovský zkusil pálit na Zvolánka, ten chytá!

45:59

Chotěboři se podařilo vstřelit gól z oslabeni!!! Přesnou ranou pod víko se trefuje JIŘÍ PŮHONÝ!
    Asistence: Roman Sobotka

45:42
    Další přesilovka domácích! Na trestnou lavici se vrací opět Pavel Havelka. Který byl potrestán za hákování.

45:05
    Zakázané uvolnění lvů.

44:46

44:41
    Domácí si přesnými nahrávkami přihrávají kolem Zvolánka, k úplné dokonalosti jim pouze chybí vstřelit gól!

43:43
    Pácal pálil od modré, ale Zvolánek chytá!

43:25

42:46
    Pavel Havelka (chot) potrestán na 2 minuty za hákování. Kozlové si tedy zahrají dvouminutovou přesilovou hru!

41:32
    Hosté v přesilové hře chtějí za každou cenu vstřelit gól. Snaží se ze všech stran! Půhoný zkusil střelu od modré.

40:01

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Jankovský, 5. Cerk (Kadlec), 10. Jankovský (Pýcha), 26. Malý (Hanzl), 15. Nedbal (Kadlec), 36. Pýcha (Jankovský), 36. Kadlec, 36. Morkes, 58. Cerk (Kadlec, Malý) - 38. Půhoný (Koželuh, Stoklasa), 46. Půhoný (Sobotka), 50. Hemský (Dolinský)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Richter, Výborný, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Skokan, Zumr, Jankovský - Kubát, Ježek
    HC Chotěboř: Mahdal (Zvolánek) - Koželuh, Kováč, Fibikar, Heřmanský, Bělohlávek, Šíma, Sobotka, Půhoný, Stoklasa, Hemský, Blažek, Dolinský, Kesner, Kapec, Havelka, Varga, Hospodka

Rozhodčí: Jechoutek