Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
HK Opava
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HK Baník Karviná
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

Máme tu konec, Karviná nenavázala na dobrý začátek druhé třetiny a v poslední třetině ještě dvakrát inkasovala. V závěru se žádný tlak ze strany Baníku nekonal, Opava mohla ještě zvýšit vedení a v pohodě si vítězství pohlídala.

60:00

59:49
    Jakub Vítek mohl skóre ještě vylepšit, jel sám na bránu, ale Smolku nepřekonal. Teď už to ale Opavské vážně mrzet nemusí.

59:24
    Nakonec jedinou nebezpečnou akci Karviné zažehnal Šafránek, Baník už si pravděpodobně žádné body neodveze.

58:50
    Kotouč opět ve středním pásmu.

57:37
    Pořád nic, kotouč drží na holích spíše Opavané, Baník už to bude mít hodně těžké.

56:41
    Karviná je opravdu velmi nepřesná, pořád se spíše brání.

56:05
    Hra se velmi zrychlila, není divu, moc času nezbývá a Karviné chybí dva góly. Krom toho ale chybí i přesnost, z čehož těží svými protiútoky soupeř.

54:57
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak jsem to zakřikl, Opava se přece jen prosadila, JAKUB VÍTEK v přesilovce prostřelil Smolku z velmi ostrého úhlu. Asistence: Petr Chalupa.

54:30
    Opava se rozhodla dostat do útočné třetiny nahrávkmi přes půlku ledové plochy, což se zatím nedaří...

53:27
    Slezan si může pojistit vedení, možnost mu dal Rosůlek, který fauloval kolenem.

52:09
    Zase velká šance Opavy, obdobná jako předchozí, Smolkovi se nedařilo dobře uchránit puk před dotírajícím Chalupou, nakonec jej zachránil Miroslav Javín.

50:40
    Mlýnek vypálil do mantinelu, puk se odrazil zpět před branku, gólman Smolka jej neměl zcela pod kontrolou a Lukáši Černému chyběly ke skórování centimetry.

49:00
    Sám na branku jel po nahrávce Bednárka Bohumil Herman, k vytouženému gólu by však potřeboval trefil prostor mezi tyčemi.

48:40
    Ovšem jestli někdo dns drží Baník nad vodou, tak je to útok v čele s Moravcem, ten opět pálil avšak opět vedle.

47:02
    Tomáš Měch nyní trochu naivní přihrávkou pokazil slibně se rozvíjejíci útok Opavy.

45:34
    Do tohoto gólu byla lepší Karviná, nyní se Slezan zvedl a útočí.

45:46
    Jako blesk z čistého nebe přichází gól Opavy, po závaru před brankou si z pravé strany nabruslil kapitán TOMÁŠ MĚCH, objel padajícího obránce a tvrdou střelou vrátil Slezanu vedení. Asistence: Jaromír Bednárek, Josef Tichý.

Jan Mareček

Branky a nahrávky: 13. Chalupa, 46. Měch (Bednárek, Tichý), 55. Vítek (Chalupa) - 22. Sznapka (Mikšan, Javín)

HK Opava: Šafránek (Kober) – Vrabel, Bendík, Galvas, Tichý, Tůma, Kukol, Bednárek – Mlýnek, Měch, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa
    HK Baník Karviná: Smolka (Iláš) – Deutsch, Krause, Javín, Vnenk, Kowalczyk, Sznapka - Holý, Badžo, Samiec, Segíň, Pavliš, Moravec, Mikšan, Rosůlek, Mareček, Číhal, Brandon, Miczek

Rozhodčí: Volf - Matěj, Trunečka