Milevsko – Tábor 3:4 (kon.) | Děčín – Klatovy 5:4 (kon.) | Řisuty – Sokolov 6:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 0:6 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:6 (kon.)
Havířov – Prostějov 11:1 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:4 (po pr.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 5:1 (kon.)
Technika Brno – Břeclav 3:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Chotěboř 5:3 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:3 (2:2, 3:1, 0:0)
HC Chotěboř
Středa 14.11.2012, 18:30 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Třetí třetina mnoho hokejové krásy nepřinesla. Domácí hráči hájili dvoubrankové vedení, což se jim nakonec podařilo. Hosté se ani nepokusili zkorigovat výsledek hrou bez brankáře, přestože k tomu měli příležitost, když se několikrát v posledních dvou minutách vhazovalo před domácím brankářem. Po třech utkáních Žihadla opět naplno bodovala, hosté z Chotěboře prodloužili šňůru bez bodu již na pět soutěžních utkání.
    To je pro tuto chvíli vše a loučím se pozvánkou na příští domácí zápas Žihadel, který se uskuteční v neděli 25. listopadu 2012, kdy moravskobudějovičtí hostí od 17 hod. tým SKLH Žďár nad Sázavou. (21:55:37)