Vienna Capitals – Znojmo 7:3 (kon.)
spusu Vienna Capitals
7:3 (4:1, 2:0, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 14.11.2012, 19:15 • Albert Schütz Eishalle • Erste Bank Young Stars League

Je konec. Vídeň vítězí jednoznačným poměrem. Zápas ovlivnila častá vyloučení, především znojemský tým trávil dlouhé minuty na trestné lavici. (21:29:07)

60:00

59:07
    Hosté jsou v plném počtu. Utkání se dohrává.

57:07
    Tři minuty před koncem odjíždí na trestnou lavici Koňařík (ZNO) - 2 minuty za vražení na hrazení.

51:01
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Domácí šanci využili a dávají sedmý gól. Autorem je SASCHA BAUER. Asistence: Ali Wukovits, Stefan Nador.

50:28
    Vídeň si zahraje proti třem. Vyloučen je Tichý (ZNO) - 2 minuty za krosček.

49:41
    Znojmo bude opět pykat. Potrestán Koňařík (ZNO) - 2 + 2 minuty za hrubost.

44:08
    Orli právě vstřelili branku!
    A další gól Orlů! Autorem je MICHAEL SCHEJBAL. Bez asistence.

41:54
    JAKUB FUSEK využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl čtyř branek. Asistence: Michael Schejbal, Jan Hobza.

40:01

38:42
    Orli si zahrají dlouhou přesilovku. Potrestán Wukovits (VIE) - 2 minuty za krosček + 2 minuty za nedovolenou výstroj.

35:04
    Znojmo bude hrát opět oslabení. Na trestnou lavici usedá Holub (ZNO) - 2 minuty za hákování.

31:02
    Potrestán Theimer (ZNO) - 2 minuty za sekání.

Další třetina začne přibližně v 20:56.

40:00

36:06
    SASCHA BAUER střílí šestou branku Capitals. Bez asistence.

30:44
    A další velký trest. Pelikán (ZNO) - 5 minut + DKU za krosček.

28:54
    Oba manšafty jsou ve čtyřech.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 7. Kaschnigg (Wukovits, Perktold), 11. Bauer (Nador, Hollendonner), 14. Wukovits (Kaschnigg, Perktold), 20. Hollendonner, 27. Bauer (Nador), 37. Bauer, 52. Bauer (Wukovits, Nador) - 12. Fusek (Nahodil, Theimer), 42. Fusek (Schejbal, Hobza), 45. Schejbal

spusu Vienna Capitals: Kickert (Preisinger) - Pospisil, Peter, Forstner, Marchhart, Kotinsky, Pohn, Kala - Hollendonner, Nador, Bauer - Amon, Gsandtner, Ilic - Perktold, Wukovits, Kaschnigg - Mayer.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Novotný) - Theimer, Tichý, Hobza, Michalica, Cerinski, Koňařík, Odehnal, Bukáček - Holub, Cerovečki, Müller - Fusek, Nahodil, Pelikán - Schejbal, Vald, Kacetl.