Omsk – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Barys – Čeljabinsk 3:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 2:1 (po s.n.)
N.Novgorod – Lev 2:3 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 4:0 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Mytišči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (po s.n.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 3:2 (po s.n.) | Riga – Kazaň 0:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
SKA Petrohrad
Středa 14.11.2012, 17:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Tímto se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek večera. (19:16:52)

Petrohrad byl lepším týmem po celé utkání a kromě pár minut ve druhé třetině, kdy měl více ze hry Minsk, tak měl zápas pod kontrolou a zaslouženě vítězí v poměru 1:4.

60:00

59:55
    Domácí se dostali v závěru ještě ke střele, která ale branku netrefila a puk vyletěl z útočného pásma.

59:12
    Thoresen vyloučen na 2 minuty za sekání.

58:51
    Hosté zápas v poklidu dohrávají v útočném pásmu.

57:44
    Kovalčuk se pokusil prostřelit Rinneho, ale jeho střela šla vedle branky.

56:26
    Minsk v těchto chvílích vypadá velmi odevzdaně a na zvrat v utkání si už nevěří. Toho využívá Petrohrad a drží se v útočném pásmu.

53:58
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Další branka Petrohradu padá na triko Rinneho, který se snažil za brankou rozehrát a to se mu nepodařilo podle představ a nahrál přímo na hůl Igora Makarova, který ještě nahrál před branku na ALEXANDRA KUČERJAVENKA, který už neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Igor Makarov.

53:26
    Stapleton vyloučen na 2 minuty za držení.

52:36
    Domácí se i nadále drží na dostřel branky Petrohradu, ale žádná větší šance nepřichází.

51:59

51:36
    Další dobrý zákrok Bobrovskiho, když chytil Murphyho střelu od mordé čáry.

50:23
    Bobrovskij předvádí dobré zákroky, které drží Petrohrad nad vodou.

49:59
    Současně vyloučeni hráči Petrohradu. Kovalčuk 2 minuty sekání a Dallman 2 minuty nedovolené bránění. Velká šance pro Minsk!

49:29
    Minsk se snaží tlačit do zakončení, ale zatím velmi marně.

49:07
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, jelikož Laine odchází na 2 minuty na trestnou lavici za sekání.

47:56
    Čudinov si posedí 2 minuty na trestné lavici za držení.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 33. Laine (Stapleton, Murphy) - 12. Thoresen, 15. Rybin (Thoresen, Vorobjov), 41. Tichonov (Tarasenko, Dallman), 54. Kučerjavenko (Makarov)

HC Dinamo Minsk: Rinne - Denisov, Niskala, Krajíček, Goroškov, Murphy, Čarnavok, Andrejčikov - Platt, Stapleton, Laine - Irgl, Linglet, Stas - Kulakov, Michajlov, Kitarov - Drozd, Meleško, Kane
    SKA Petrohrad: Bobrovskij - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Běrďjukov, Kučerjavenko - Tichonov, Kovalčuk, Tarasenko - Martensson, Rybin, Thoresen - Něprjajev, Arťjuchin, Afinogenov - Makarov, Burdasov, Monachov

Rozhodčí: Gofman, Kadurov - Gorděnko, Tomilov

Diváci: 15086