HC Kladno – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:4 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 5:4 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:4 (kon.) | Jihlava – Liberec 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 15.11.2012, 18:00 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

Přeji příjemný zbytek večera. (20:17:49)

Domácí sice díky gólu Mrázka dokázali vyhrát třetí třetinu, body jim to ale nepřinese. Třígólové manko bylo pro Kometu neřešitelným problémem, i když v závěru si Brno vytvořilo slušný tlak. Každopádně body míří do Třince, který si upevňuje druhou příčku v tabulce. Kometu asi čeká lehký sešup.

60:00

59:52
    Raška minul.

59:45
    Naopak do čtyř jde Třinec. Brankář Šimboch totiž vystřelil puk mimo hřiště, trest odsedí Diviš.

59:32
    Asi faulem nyní domácí zastavili Bajtka, sudí ale nepíská.

59:20
    Dujsík pálí hned po buly, Šimboch kryje.

59:17
    Hosté vyhodili puk, který jen těsně minul prázdnou branku. Je z toho icing.

59:13
    Mrázek z levého kruhu trefuje jen beton Šimbocha.

59:05
    Time-out si vyžádal i hostující trenér Juřík.

59:05
    Střelu Dujsíka poslal Šimboch vyrážečkou do ochranné sítě.

58:57
    Na druhé straně raději Šimboch přerušuje hru. Bajtek však opravdu předvedl docela velký zkrat, pálil z několika metrů.

58:42
    Bajtek ujel po pravé straně, trestuhodně ale místo branky trefil jen tyč.

58:24
    A Klimeš zůstává na střídačce, Brno to zkusí v šesti.

58:24
    Domácí trenér Pazourek si vybral oddechový čas.

58:24
    Kotouč na střídačce Třince, buly v jeho obranném pásmu.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty, čas pro domácí letí velkou rychlostí.

57:48
    Benešovu střelu z otočky schoval Šimboch do lapačky a předvedl efektní semafor.

57:14
    Foltýn pálí jen do betonu Klimeše.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 35. Dujsík (Mrázek), 47. Mrázek (Raška) - 13. Matuš (Bajtek, Běhal), 31. Pargáč (Kasperlík, Bezuška), 34. Franek (Pargáč, Matuš)

HC Kometa Brno: Klimeš (Oujezdský) - Šidák, Dujsík (C), Peslar, Sedlák, Vojáček, Vágner, Krejčiřík, Dittrich - Pospíšil, Račanský, Raška, Beneš, Mrázek, Papp, Lašák, Boček, Wasserbauer, Buhaj, Janoušek
    HC Oceláři Třinec: Šimboch (Němec) - Běhal, Bezuška, Kurzok, Valíček, Hurtík, Foltýn - Heider, Bajtek (C), Kasperlík, Mach, Pargáč, Šjafotdinov, Ohera, Franek, Juhász, Matuš, Bartoň, Diviš, Jaroš

Rozhodčí: Jeřábek - Měkýš, Pospíšil