Hr. Králové – Pardubice 5:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 1:6 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 6:1 (kon.)
Slavia – Písek 2:3 (kon.) | Havířov – Třinec 5:6 (kon.)
HC Slavia Praha
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 15.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Eden • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Třetí třetinu odehráli hosté opravdu skvěle. Během prvních dvou minut zaskočili domácí celek, který se poté už nedokázal dostat zpátky do zápasu. Snížení se sice dočkal, to bylo ale vše. Písek si tak připisuje teprve druhé vítězství v sezóně. Z Edenu přeji příjemný zbytek dne. (20:24:15)

60:00

59:49
    Nedůraznou střelu Šteinera si Petřík pohlídal.

59:01
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas, aby si jeho hráči odpočinuli.

58:58
    Šorf odjel na střídačku, Slavia bude hrát v šesti.

58:00
    Pěknou žabičkou se Šteiner dostal za obranu, po kličce ale minul píseckou svatyni.

57:33
    Po zásahu Šorfa se bude vhazovat v obranné slávistické třetině.

56:52
    Písek se soustředí pouze na bránění a slávisté mají problémy dostat se do zakončení.

55:19
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí ještě živí naději. Mušo se dostal k odraženému kotouči, skrz brankoviště ho poslal přesně na hůl DAVIDA ŠTEINERA a ten ho s lehkostí doklepl do klece! Asistence: Ivan Mušo.

53:52
    Dlouho se hrálo ve středním pásmu, Žádný z týmů si nevypracoval žádnou šanci. Na trestnou míří Hadrava.

51:45
    Zderadička se pěkně proháčkoval až k brance a nabídl Šmerhovi možnost skórovat. Šmerha ale metr před odkytou klecí zklamal a napálil kotouč vedle levou tyčku!

50:19
    Oba dva hráči se již vrátili na ledovou plochu.

49:30
    Třetí dějství odehrávají Písečtí velice dobře.

48:19
    Za vzájemné pošťuchování míří na trestnou lavici domácí Šmerha a hostující Klas. Bude se hrát ve čtyrech.

47:15
    Turkovo nahození od červené si Šorf pohlídal.

45:05
    Furch našel křižně Maršoun, ten se ještě snažil udělat gólmanovi kličku, po které však nastřelil jen beton Petříka!

44:27
    Velký závar vyřešil až Šorf, který zalehl kotouč.

43:07
    Po třetím píseckém gólu se Stašek odporoučel z branky, na jehož místo nastoupil Šorf.

David Mencl

Branky a nahrávky: 32. Furch (Zderadička), 56. Šteiner (Mušo) - 37. Hadrava (Radoš), 41. Klas (Hanus), 44. Radoš

HC Slavia Praha: Stašek (od 44. Šorf) - Šmerha, Weinhold, Hradil, Maršoun, Chládek, Šteiner, Patočka, Příkop, Zderadička, Hejda, Mušo, Kolář, Jaroš, Mareček, Furch, Krásný, Fiala, Kohút.
    IHC Králové Písek: Petřík (Vlček) - Klochko, Šubrt, Turek, Bednařík, Dvořák, Kozák, Pokorný, Vanišová, Hanus, Javůrek, Pecka, Hadrava, Stodolovský, Strnad, Šergl, Linhart, Klas, Polanský, Radoš.

Rozhodčí: Jebavý - Knápek, Kalaš