Děčín – Bílina 3:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 25.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Domácí podali velice dobrý výkon, od druhé třetiny byli herně lepším týmem. Hosté se do hry dostávali hlavně v přesilových hrách a po chybách domácích hráčů. Ve třetí třetině se domácí snažili o vyrovnání, měli několik slibných šancí. Bohužel po chybě Martina Sobotky v power play hosté pojistili své vítězství.
    V příštím domácím utkání hostí Žihadla v neděli 1.12.2012 od 17 hod. Techniku Brno (19:52:16)

Utkání sledovalo 395 diváků.

60:00

59:31
    Žďár právě vstřelil branku!

Při hře bez brankáře udělal domácí obránce chybu na útočné modré a pro DANA KOTLÍKA nebyl problém z úniku zasunout puk do prázdné branky. Asistence: bez asistence.

53:08
    Potyčka na ledě. Oba aktéři Roman Barták (MBU) a Ondřej Březina (ZNS) 2+2 min za hrubost

40:01

Ve druhé části byla aktivnější Žihadla, hosté se dostávali do hry jen díky přesilovým hrám. Podařilo se jim skórovat po chybě domácích - Žihadla však rychle odpověděla. Třetí třetina bude zahájena asi v 18:33 hod

35:18
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Po zmatcích před Slámovým brankovištěm našel Jan Müller JAKUBA KADLECE, který se sám před Slámou nemýlil. Asistence: Jan Müller.

35:06

34:09
    I ve 4 hosté útočí - Kaňkovu střelu bravurně lapil Boška

33:06
    Vyloučen Josef Hron (ZNS) 2 min hákování

32:49

Hosté z ojedinělého útoku skórují. Po špatném vyhození domácích se dostal k puku JOSEFU HRONOVI, který z mezikruží našel horní levý roh Boškovy brány. Asistence: Ondřej Ježek, Jiří Dítě

32:34
    Dostál netrefuje branku z levého kruhu

30:41
    Hronovu střelu srazil Sechovec do sítě za bránou

30:22
    Po nezištné přihrávce obránce se před Boškou ocitl Březina - domácí gólman úspěšnější

20:01

V úvodu utkání měli více ze hry Plameny,podařilo se jim využít přesilovku a pak při druhé brance měli velké štěstí při odrazu puku od zadního mantinelu. Žihadla jsou svému soupeři vyrovnaným týmem, několikrát měla smůlu, když puk jen těsně minul soupeřovu klec. V poslední minutě se však domácí dočkali zaslouženého snížení stavu. Druhé dějství začne zhruba v 17:45.

20:00

19:07

Po sérii šťastných zákroků tentokrát Sláma neudržel střelu JANA MÜLLERA, která mu propadla za jeho záda. Asistence: Jakub Kadlec, Lukáš Kovalský.

17:57
    Opět tečovaná střela Martina Sobotky těsně mimo

17:09
    zakázané uvolnění domácích

16:16
    Tečovaná střela Sechovce končí 5 centimetrů vedle hostující branky.

15:13

Po střele Jiřího Dítěte se kotouč dostal náhodným odrazem před branku k volnému ONDŘEJI BŘEZINOVI, který bekhendem překonal Bošku. Asistence: Jiří Dítě

12:22
    Po nevybíravém zákroku hostí na ledě Pavel Bulička - rozhodčí zákrok neviděl.

11:44
    Jakub Kadlec dostal přihrávku na útočnou modrou - v samostatném nájezdu přestřelil

03:59

Hosté využívají přesilovku - po přihrávkách Michala Kaňky a Davida Vítka se ocitl sám mezi kruhy JIŘÍ PLACHÝ, který prostřelil Bošku. Asistence: Michal Kaňka, David Vítek

00:01

Hráči obou týmů už jsou na ledě, utkání bude co nevidět zahájeno.

Mezi mantinely se prohání rolba - probíhá úprava ledu před zápasem. Úvodní buly bude vhozena asi za 9 minut.

Sestavy týmů:

HC Moravské Budějovice 2005

SKHL Žďár nad Sázavou

Oba soupeři se v letošní sezóně potkávají již počtvrté. Ve všech utkáních byly úspěšnější Plameny, které v přípravě zvítězily 6:5 (po s.n.) a 4:3 a v sedmém kole druholigové soutěže na domácím ledě 6:3.

Žihadla mají celkem jiné odlišné problémy. Po velmi dobrém začátku sezóny se domácím přestalo dařit herně i střelecky a z páté pozice se pomalu propadli na současnou osmou příčku, i když s minimálním odstupem na střed tabulky. Z posledních sedmi utkání však Žihadla vyválčila pouhých 7 bodů.

Žihadla přivítají na svém ledě druhý tým druholigové tabulky SKLH Žďár nad Sázavou. Hostující Plameny v posledních sedmi kolech šestkrát naplno bodovaly. Pouze v Kolíně se jim nepodařilo zvítězit a odjeli z ledu Kozlů s těsnou porážkou 1:2. Na vedoucí tým z Hodonína Žďárští ztrácejí pouhé tři body, mají však o jedno odehrané utkání navíc.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 20. Müller (Kadlec, Kovalský), 36. Kadlec (Müller) - 4. Plachý (Kaňka, Vítek), 16. Březina (Ježek, Dítě), 33. Hron (Ježek, Dítě), 60. Kotlík

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Boška (Šťastný) - Bulička, Sechovec, Prkna, Latner, Sobotka M., Vlašín - Bula, Zahradník, Barták, Kovalský, Jánský, Kundela, Dostál, Sobotka L., Kadlec, Pěška, Müller, Zábojník.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Opršal) - Šír, Jícha, Smejkal, Kolda, Pleva, Staněk, Střecha, Kaňka, Plachý, Kunstmüller, Dítě, Březina, Kotlík, Man, Vítek, Kočan, Hron, Ježek.

Rozhodčí: Volf R. – Chocholouš J., Kříž P.