Vsetín – Poruba 2011 6:4 (kon.) | Hr. Králové – V.Popovice 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Neděle 02.12.2012, 10:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

VHK Vsetín: Kohn – Valentík, Vašíček, Koutský, Hradil, Žák, Báchor, Žabčík – Štrbík, Daněk, Kajaba – Baroš, Tobola Uchin – Ondra, Gromus, Koutník.

HC RT TORAX Poruba: Seifert – Dusík, Černín, Vrána, Jasiok, Cháňa, Baca – Maček, Kameníček, Kofroň – Piják, Mihal, Rosypka – Kaleta, Brnčal, Kysučan.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán.

00:01

00:33
    Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.

01:28
    Druhá formace Vsetína si vytvořila tlak, ale beze střel.

01:49
    Poruba právě vstřelila branku!
    Velmi smolná branka pro domácího brankáře. DALIBOR MIHAL šel střídat a ze středu hřiště jen nahodil puk na domácí branku a na údiv všech touš skončila v brance Vsetína. Puk před Kohnem poskočil a domácí brankář nestihl reagovat. Bez asistence.

03:11
    Vsetín vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Valaši po obdržené brance ihned zatlačili na hostující tým a po tlaku v útočném pásmu se dostal ke střele KAMIL VALENTÍK a střelou mezi betony Seiferta srovnal stav zápasu. Asistence: Martin Štrbík.

04:04
    Přihrávka rukou v podání hostí, vhazuje se ve středním pásmu.

05:22
    Báchor pálil od modré, Seifert střelu dobře viděl a chytá, raději nechává přerušit hru.

06:36
    První přesilovka domácího týmu. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Dalibor Mihal (POR).

06:45
    Poruba vyhrála buly a ihned vyhazuje. Vsetín se zkusí od své vlastní branky dostat před Seiferta.

07:24
    Síly na ledě se vyrovnají. Lukáš Gromus (VSE) dostává taktéž dvě minuty za sekání.

07:49
    Domácí hráči špatně přihráli a puk končí na zakázaném uvolnění.

08:36
    Hosté jsou v plném počtu a Vsetín ihned vyhazuje za bránu Poruby.

09:24
    I domácí jsou v pěti, Poruba se k ničemu nedostala.

10:11
    Hosté si nyní vytvořili tlak, ale během něj se dostal ke střele pouze Brnčák, jeho pokus však Kohn zneškodnil.

11:08
    Štrbík byl v samostatném úniku faulován a pojede trestné střílení!

11:08
    Štrbík si pohybem ramen dobře Seiferta rozpohyboval, ale zakončení mezi jeho betony se mu až tolik nepovedlo.

11:40
    Hradil trefuje břevno porubské branky po hezké akci v útočném pásmu!

12:18
    Kysučan si bleskově nabruslil po levé straně do útočného pásma, ale jeho následná střela na Kohna se mu nevyvedla a domácí gólman neměl problém puk chytit.

12:45
    Špatná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

13:46
    Nahození Báchora před Seiferta nikdo netečoval a tak hostující brankář sebral puk do své rukavice.

14:57
    Skrytou střelu přes obránce vyslal Dusík, Kohn perfektně vyrážečkou odvrátil šanci Poruby.

15:16
    Ofsajd domácích posouzen jako úmyslný, takže vhazování před Kohnem.

16:11
    Sudí Kubičík si po sporném faulu na Kajabu zavolal oba kapitány a něco jim vysvětloval. Co to bylo, ale nezjistíme.

16:31
    Kajaba s Daňkem se ocitli sami před Seifertem, ale když Daněk zakončoval do odkryté klece potřeboval mít hokejku na druhou stranu, takto trefil jen boční konstrukci.

17:28
    Hradil leží na ledě a musí být za pomoci spoluhráčů odnesen na střídačku, nejspíš byl atakován mimo vidění hlavního sudího.

18:24
    Gromus střílel sám před Seifertem, ale situaci měl stíženou, protože byl faulován, ovšem bez povšimnutí hlavního sudího.

18:27
    Ihned po buly se vsetínští dostávají do vedení 2:1! Koutník vyhrál buly přesně na hokejku LUKÁŠE GROMUSE, který ihned pálil na lapačku Seiferta, který nedokázal včas reagovat. Asistence: Martin Koutník.

19:02
    Kajaba se po levé straně sám uvolnil před Seiferta, který šel rybičkou na zem po jeho puku, Kajaba chytře obkroužil branku a přihrál před ní Štrbíkovi, který měl prázdnou klec, ale brankář Seifert se perfektně stačil vrátit a skokem do brankoviště střelu domácího hráče chytil.

20:00
    Se závěrečnou sirénou je vyloučen na dvě minuty hráč Poruby, opět Dalibor Mihal (POR) za vysokou hůl.

20:00

Další třetina začne přibližně v 11:19.

20:01

21:35
    Je znovu vyrovnáno! Domácí drželi pod tlakem hostující tým, ale Báchor byl na modré obrán o puk a do samostatného úniku se dostal DAVID MAČEK, který bekhendovou střelou k tyči překonal Kohna. Asistence: Michael Dusík.

22:00
    Hosté přečkali oslabení velmi úspěšně a jsou v pěti.

22:24
    Uchinův bekhend z kruhu Seifert neměl problém přikrýt.

22:55
    Opět je přerušeno pro přihrávku rukou, vhazuje se před Kohnem.

23:13
    Střelec druhé branky hostů opět střílel bekhendem, tentokrát z mezikruží, ale Kohn byl tentokrát úspěšný a puk chytil.

23:21
    Domácí nepřesně rozehráli a píská se icing.

23:34
    A další zakázané uvolnění Valachů.

24:00
    René Kajaba (VSE) dostává dvě minuty za hákování a Michal Žák (VSE) 10 minut osobní trest.

24:19
    Potřetí v utkání je vyloučen Dalibor Mihal (POR), dvě minuty, za podražení.

24:51
    Uchin dobře obkroužil branku Seiferta, před kterou adresoval puk, který málem do odkryté klece nechtěně bruslí do brány tečoval Tobola, ale puk zamířil jen do tyče, následně jej hostující brankář přikryl pod lapačkou.

26:08
    Domácí jsou v plném počtu a znovu se bude vylučovat.

26:08
    Na dvě minuty za hákování je vyloučen Michael Dusík (POR).

26:40
    Přesilovka využita a Valaši opět vedou! Štrbík si vytáhl ven brankář Seiferta a zadovkou adresoval puk před odkrytou klec, kde stál RENÉ KAJABA a ten neměl problém vstřelit branku. Asistence: Martin Štrbík, Stanislav Báchor.

26:59
    Překrásná akce domácích, kteří vedou už o dvě branky. Do akce dva na jednoho se dostal Tobola s JAROSLAVEM UCHINEM, kterému adresoval perfektní žabičku první jmenovaný a ruský navrátilec ve službách Vsetína hostujícího brankáře vymáchal v brankovišti a zasunul do odkryté klece. Asistence: Dominik Tobola, Vojtěch Baroš.

27:35
    Martin Koutník (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

29:07
    Hosté jsou po dvou slepených brankách značně opaření a přesilovka se jim nedaří.

29:22
    Opět se vylučuje. Na dvě minuty za sekání odchází na trestnou lavici Vojtěch Černín (POR).

30:21
    Proměněná přesilovka a domácí vedou o tři branky a opět šlo o velmi pohlednou akci. Kajaba z vlastní třetiny nabruslil až před Seiferta, kde adresoval přihrávku najíždějícímu MARTINOVI ŠTRBÍKOVI, který střelou z první vymetl pavučiny v šibenici porubské branky. Asistence: René Kajaba, Stanislav Báchor.

30:50
    A znovu se vylučuje. Na dvě minuty za držení odchází na trestnou lavici Dominik Tobola (VSE).

31:40
    Hosté také využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek. Opět hezká branková akce. Poruba dlouho držela vsetínské bránící hráče pod tlakem, čímž je rozhodila a po přesné přihrávce před Kohna, kde stál sám LUKÁŠ KOFROŇ vstřelili hosté svou třetí branku. Asistence: David Maček, Dalibor Kameníček.

32:33
    Vladimír Rosypka (POR) zbytečně fauloval a dostává dvě minuty za krosček, domácím se opět nabízí přesilová hra.

33:11
    Hosté jeli dva na jednoho a po střele jednoho z hráčů Kohn neudržel puk a ten se kutálel po brankové čáře, ale domácí brankář touš stačil rukavicí vyhodit do bezpečí.

34:33
    Poruba je v plném počtu.

34:51
    Martin Štrbík (VSE) dostává dvě minuty za sekání, Poruba má možnost opět snížit.

35:20
    Střelu Pijáka Kohn udržel v náruči a vhazuje se před jeho brankou.

36:05
    Poruba je při chuti, ale Kohn zatím zdatně odolává hostujícím pokusům.

36:33
    Michael Dusík (POR) dostává 2+10 minut za faul na Dominika Tobolu – úder do oblasti hlavy a krku.

36:51
    Domácí jsou v pěti a začíná jim zkrácená přesilovka.

37:34
    Domácí si zahrají přesilovku pět na tři. Jakub Kaleta (POR), 2 minuty, krosček.

37:46
    Nahození na teč před Seiferta hostující brankář chytil do rukavic a nechal přerušit hru.

38:02
    Tečovaná střela v ochranné síti a vhazuje se opět před Seifertem.

38:33
    Hosté jsou vy čtyřech, to nejhorší mají za sebou.

39:17
    Domácím utíká kotouč a hosté už přesilovku přežijí.

39:42
    Série vyloučení nekončí, Michal Cháňa (POR) dostává dvě minuty za hrubost a na straně Vsetína Martin Koutník (VSE) za stejný faul.

40:00

Další třetina začne přibližně ve 13:18.

40:01

41:00
    Puk skončil na síti branky Kohna a hra je přerušena.

41:29
    Před brankou domácích se dostal ke střele Piják, naštěstí pro Kohna mířil vedle.

42:02
    Po střele Černína raději Kohn přikryl puk na vhazování.

42:20
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky. Domácí se trochu zamotali ve své vlastní třetině, čehož využili hosté a rychlo kombinací vstřelili svou čtvrtou branku v zápase. Střelcem branky je JAKUB KALETA. Asistence: Michal Cháňa, René Kysučan.

44:02
    Střelu Toboly Seifert dobře viděl a chytá ji do své lapačky, vhazuje se.

45:44
    Trochu hluché místo hry, po nahození na Kohna se domácí brankář rozhodl puk přidržet na vhazování.

46:23
    Další nahození ze středního pásma na Kohna a opět se domácí brankář raději rozhodl přerušit hru.

46:38
    Michal Ondra zůstává ležet na ledě po naražení na hrazení, ale nevypadalo to nijak hrozivě.

47:04
    Zápas se táhne, další přerušení pro icing domácího celku.

47:24
    Vojtěch Černín (POR) dostává dvě minuty za hákování a Vsetín okusí další přesilovou hru.

47:53
    Střela Daňka tečovaná hostující obranou do ochranné sítě, vhazuje se před Seifertem.

48:25
    Žák nahazoval puk před Seiferta někomu na teč, ale to se z domácích nikomu nepodařilo a hostující brankář s pukem v náruči nechal přerušit hru.

49:24
    Hosté přečkali oslabení bez úhony a jsou v pěti.

50:31
    Po bekhendové střele Kofroně úřadovala lapačka domácího brankáře, vhazuje se po jeho levici.

51:42
    Domácí v ofsajdu. Hosté mají posledních několik minut na to, aby z výsledkem něco udělali, stejně tak domácí, další brankou by si mohli trochu pojistit vedení.

52:49
    René Kajaba bleskově nabruslil před Seiferta, kde první oklamal obránce hostů, poté i brankáře, ale při zakončení bekhendem branku Poruby trestuhodně přestřelil.

54:10
    Kameníčková rána šla těsně vedle branky Kohna.

54:40
    Hosté nepřesně rozehráli a píská se zakázané uvolnění, vhazování před Seifertem.

54:52
    Rána Gromuse pouze do lapačky připraveného Seiferta.

55:18
    Závar před brankou Kohna řeší sudí zapískáním, protože ztratil puk z dohledu.

55:58
    Radim Vrána (POR) dostává dvě minuty za hrubost a plány na vyrovnání zápasu se Porubě komplikují.

56:50
    Valentík nepřesně rozehrál a píská se icing Vsetína. Vhazuje se před Kohnem.

57:11
    Štrbík pálil z mezikruží jen do připraveného Seiferta a hosté vyhazují.

57:58
    Hosté jsou v pěti, ve stejné chvíli přikryl puk na vhazování Seifert.

58:37
    Kohn nyní vystartoval z brány pro puk, který směřoval k hrazení a tygřím skokem po něm nechal přerušit hru.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Hosté to zkouší bez brankáře!

58:49
    Myslím, že je rozhodnuto. Do prázdné brány nejspíš pečetí skóre utkání MARTIN ŠTRBÍK. Asistence: Lukáš Gromus, Dominik Tobola.

59:34
    Seifert má puk a bude se vhazovat ještě před jeho brankou.

60:00
    Konec zápasu. (12:58:17)

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 4. Valentík (Štrbík), 19. Gromus (Koutník), 27. Kajaba (Štrbík, Báchor), 27. Uchin (Tobola, Baroš), 31. Štrbík (Kajaba, Báchor), 59. Štrbík (Gromus, Tobola) - 2. Mihal, 22. Maček (Dusík), 32. Kofroň (Maček, Kameníček), 43. Kaleta (Cháňa, Kysučan)

VHK ROBE Vsetín: Kohn – Báchor, Valentík, Vašíček, Koutský, Hradil, Žák, Žabčík – Štrbík, Daněk, Kajaba – Baroš, Tobola Uchin – Ondra, Gromus, Koutník.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Seifert – Dusík, Černín, Vrána, Jasiok, Cháňa, Baca – Maček, Kameníček, Kofroň – Piják, Mihal, Rosypka – Kaleta, Brnčal, Kysučan.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán