Barys – Viťaz 3:5 (kon.) | Omsk – Čerepovec 1:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Minsk 5:7 (kon.)
Jekatěrinburg – Doněck 3:4 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 7:4 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
7:4 (3:3, 3:1, 1:0)
Spartak Moskva
Pondělí 03.12.2012, 14:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

49:58
    Faul na Malkina, kterého Morrissonn natlačil do vlastní brány, sudí hráče Spartaku vylučuje na dvě minuty.

44:10
    Valerij Pokrovsky oslabuje svůj tým, za podražení odchází na dvě minuty.

39:08
    A bude se opět vylučovat, Anatolij Nikoncev odchází za hákování na dvě minuty!

35:05
    A navíc nyní fauluje Nikita Sčitov, poměr sil se na ledě vyrovná a co víc, domácí budou hrát po návratu Potěchina přesilovou hru.

33:35
    Spartak si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici odchází domácí Potěchin.

25:05
    Vyloučení na staně Metallurgu, na trestnou lavici odchází domácí Michajlov.

19:36
    Soglubov odchází na trestnou lavici, domácí budou mít v závěru třetiny výhodu přesilové hry, jejíž větší část budeme sledovat ve druhé třetině.

15:10
    Další vyloučení, na trestnou lavici odchází Jakubov, hosté budou hrát přesilovku.

07:46
    A pozor, další faul domácích! Jaroslav Chabarov fauluje a odchází na trestnou lavici. Hosté budou hrát několik vteřin přesilovou hru pět na tři!

06:09
    Sergej Gončar oslabuje domácí tým, hosté si zahrají přesilovou hru.

04:11
    Za sekání odchází vzápětí na trestnou lavici Alexander Suglobov ze Spartaku, domácí budou hrát přesilovou hru!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Antipin, 5. Antipin (Gončar, Malkin), 17. Kazjonov (Antipin), 22. Kazjonov (Antipin, Gončar), 32. Mozjakin (Gončar, Malkin), 37. Mozjakin, 57. Malkin - 16. Budkin (Sčitov, Radivojevič), 16. Nikoncev (Chochlachjov), 17. Ankudinov (Voronin), 39. Bušujev (Nikoncev)

Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (17. Ahonen) - Antipin, Birjukov, Kuljomin, Lisin, Malkin - Gončar, Chabarov, Potěchin, Hodgman, Mozjakin - Bondarev, Mišarin, Šingarjev, Platonov, Zďunov - Bernatskij, Kazjonov, Kosov, Jakubov, Michajlov
    Spartak Moskva: Borisov (5. - 32. Jachin) - Šefer, Nakládal, Gubin, Petrov, Suglobov - Budkin, Sčitov, Lewandowski, Junkov, Radivojevič - Mamkin, Morrsisonn, Chochlachjov, Bušujev, Nikoncev - Želďakov, Pokrovsky, Voronin, Ankudinov, Medvěděv

Rozhodčí: Vasiljev, Komarsov - Aljošin, Ivanov