Banská Bystrica – Nitra 2:1 (kon.) | Zvolen – Žilina 1:2 (kon.) | Poprad – Košice 4:5 (kon.)
Skalica – Piešťany 4:5 (kon.) | Martin – Trenčín 6:3 (kon.)
HK VITAR Martin
6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 09.12.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:24:33)

60:00

59:15
    Martin dal gól!
    Martinčan ANDREJ THEMÁR rozhodol definitívne tento zápas gólom na 6:3, keď získal puk od trenčianskeho obrancu a bez problémov dopravil puk do opustenej bránky. Bez asistencie.

59:01
    Prebieha posledná minúta a Dukla nevyzerá na to, že by mala na vyrovnanie.

57:58
    Pozník nezachytil puk na útočnej modrej, Martinčania prekročili aj tú svoju útočnú modrú, ale proti pravidlám, dopustili sa ofsajdu.

58:02
    Dukla hrala chvíľku v pätici, no opäť je v šestici. Hostia hrajú vabank.

57:50
    Martinčania dokázali vyhodiť puk z obranného pásma, ale ten nemieril do opustenej trenčianskej bránky. Hostia musia ostať na ľade, nemôžu striedať a preto si vzal takticky oddychoví čas aj Róbert Pukalovič, aby nechal svojej prvej formácii vydýchnuť.

57:45
    Martin oddychový čas.

57:45
    Trenčania sa trápia vo svojom útočnom pásme. Vyhodený puk skončil tesne vedľa opustenej bránky hostí.

57:02
    A Trenčania už v šestici, Škrečko, ktorý nahradil po piatom góle v bránke Dukly Kristína, už na striedačke!

56:54
    Trenčín hrá bez brankára!

56:54
    Dukla si zobrala oddychový čas.

56:50
    MHC si kontroluje stredné pásmo a hostia sa dostávajú len do slabších šancí, ktoré si bez problémov kontroluje martinská obrana a samozrejme brankár Šúrek.

56:23
    Martin dohráva zápas bez problémov, Duklu nepúšťa k puku a výborne drží stredné pásmo. Trenčania to budú mať ťažké, ale ak chcú ešte so zápasom niečo urobiť, musia určite viac bojovať.

56:04
    Trenčín má posledné minúty na to, aby urobil niečo s týmto výsledkom. Hostia nevyužili v poslednej desaťminútovke dve príležitosti na vyrovnanie, naopak inkasovali. Martinčania hrajú sprehľadom.

55:54
    Martin v pätici a Perniš sa dostával do úniku. Nemal však potrebnú rýchlosť a vracajúci sa Bokroš ho stíhal. Útočník Martina pred zakončením spadol, no väčšmi si pomohol na ľad sám. Chcel si vypýtať trestné strieľanie, ale Baluška vykázal hru do stredného pásma.

55:09
    Ospravedlńujeme sa za niekoľko minútový výpadok, pretože sme mali technické problémy s pripojením.

55:00
    Dukla mala k dispozícii ďalšiu presilovú hru po tom, ako si Perniš sadol na lavicu na dve minúty za držanie, ale Šúrek sa nemusel výrazne zapotiť v bránke.