Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 5:2 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 0:1 (po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HC Tábor
Čtvrtek 13.12.2012, 15:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Já vám přeji hezký zbytek večera, loučím se s vámi a někdy příště při sledování onlajn přenosů z Kotliny napočtenou! (17:09:41)

Zápas je u konce! Domácí ve třetí třetině vyhnali Nováka z branky, když se trefil Jakub Kraučuk. Zbytek třetiny dochytal Pavlát, který už stejně jako Brož v domácí kleci neinkasoval.

60:00

59:53
    Ze strany domácích se v ní účastnil Rostislav Klofáč (HBR) a Ondřej Dvořák (TAB), který jako první začal do soupeře vysílat rány. Bitka skončila remízou a jako jediný poražený může být asistent rozhodčího, jehož Dvořák v zápalu rozčilení přehodil přes sebe na led. Hráč Tábora byl pěkně rozparáděný. Oba dostali trest 5 + DKU.

59:53
    Tak jsem to zakřikl! Mezi střídačkami nám vznikla bitka, kterou vyprovokoval hráč soupeře!

59:45
    Domácí vyhazují kotouč daleko ze své třetiny. Zápas je u konce, již se zřejmě nic nestane..

59:19
    Rebelové vyhodili do středního pásma, ale sudí přerušil. Nejela časomíra. Již je ale vše v pořádku a hraje se dál. Buly na středovém kruhu.

59:12
    Daniel Kolouch zahákoval ve středním pásmu soupeře a pokud se Tábor netrefí, tak periodu dosedí na trestné.

58:53
    Vojtěch Prchal nahodil puk do chumlu hráčů před brankou, ale hrací guma se odrazila ven! Pokud by šla do branky, měl by Brož sakra problémy, jelikož byl zcela bez výhledu.

58:28
    Zakázané uvolnění Rebelů, kteří tak dávají další šanci hostům na vstřelení ještě jednoho čestného gólu.

58:14
    Rebelové vyhodili a jsou v plném počtu. Kohouti jsou však stále nakýblovaní v útočné třetině.

57:28
    Brož teď musel předvést další zákrok, jelikož Kohouti bleskově zavezli puk do třetiny, kde na levém mantinelu vystřelili, ale jen do hrudi domácího gólmana.

57:15
    Z pravého kruhu pálil Ondřej Dvořák, ale Brož jeho přízemní střelu vykopl betonem mimo a domácí nato vyhodili.

56:45
    Hosté sice zavezli puk před Brože, ale hrací guma rychle putovala ven z pásma a skončila ve střední třetině.

56:14
    Bude se vylučovat na straně domácích. Jan Brož už už mířil na střídačku, ale včas si uvědomil, že sudí se chystá vyměřit trest pro Tomáše Cejpka (HBR). Tábor zahrál na icing, proto se vhazuje u jeho střídačky.

55:18
    Nyní měli domácí štěstí, že Marku Pastyříkovi nesedla na pravém kruhu střela golfem, jelikož jinak by pálil do poloodkryté klece. Puk skončil hodně mimo.

54:43
    Táborité jsou v plném počtu. V přesilovce se párkrát ukázal gólman Pavlát a naopak Kohouti šetřili čas na chybách soupeře.

54:34
    Z chumlu před brankou Dominika Pavláta se vypotácel kotouč, do nějž na modré čáře udeřil Jan Vacek, ale trefil jen hruď brankáře soupeře.

54:02
    Hra se vrací před branku domácího muže s maskou, jelikož Rebelové opět zahráli na zakázané uvolnění.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 7. Klofáč (Kolouch), 24. Kolouch (Kopic, Michálek), 38. J. Jelínek (Cejpek), 40. Michálek (Lacina), 43. Kraučuk (Nguyen) - 14. Voj. Prchal (Kalaš), 22. Voj. Prchal (Vá. Prchal)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Marek (22. Brož) - J. Jelínek, L. Vala "C", Lacina, Vacek "A", Veselka "A", Klofáč, Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Bancíř, Kolouch, Abbrent
    HC Tábor: R. Novák (43. Pavlát) - Kalaš, Dvořák, Jindra, Pastyřík, Duben "C", Voj. Prchal, Hošek, Vápeník, Kadilak "A", Jansa, Vá. Prchal, Veřtát, Štěpán, Skalický, Trepka, Ma. Novák, Hubáček, Růžek, Hajič, M. Jelínek

Rozhodčí: Petr Kotlík - Jaroslav Kuřítko, Ondřej Polák