Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 5:2 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 0:1 (po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HC Tábor
Čtvrtek 13.12.2012, 15:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:53
    Ze strany domácích se v ní účastnil Rostislav Klofáč (HBR) a Ondřej Dvořák (TAB), který jako první začal do soupeře vysílat rány. Bitka skončila remízou a jako jediný poražený může být asistent rozhodčího, jehož Dvořák v zápalu rozčilení přehodil přes sebe na led. Hráč Tábora byl pěkně rozparáděný. Oba dostali trest 5 + DKU.

59:12
    Daniel Kolouch zahákoval ve středním pásmu soupeře a pokud se Tábor netrefí, tak periodu dosedí na trestné.

56:14
    Bude se vylučovat na straně domácích. Jan Brož už už mířil na střídačku, ale včas si uvědomil, že sudí se chystá vyměřit trest pro Tomáše Cejpka (HBR). Tábor zahrál na icing, proto se vhazuje u jeho střídačky.

52:42
    Vyloučen hráč Tábora Josef Růžek (TAB) za podražení a na Rebely čeká další přesilovka.

50:19
    Minutu a dvě vteřiny budou hrát Rebelové přesilovku pět na tři. Na lavici pro hříšníky nejtvrdšího kalibru míří za sekání Štěpán Kadilak (TAB).

49:21
    A nyní do něj naložili další polínka, takže pod "fajruje" ještě více. Na trestnou lavici míří Tomáš Hajič (TAB) za vysokou hůl.

43:42
    Domácí budou hrát v oslabení. Jeden z jejich hráčů (HBR) dostal trest za hákování.

35:53
    Třicet čtyři vteřin budou hrát Rebelové v oslabení čtyři na tři a následně necelou minutu se budou bránit proti třem! Za hrubost míří na trestnou lavici Daniel Kolouch (HBR).

35:23
    Tak s tímto střídáním se domácí přepočítali. A to doslova, jelikož jich hrálo šest. Trest odpyká Tomáš Cejpek (HBR)

34:27
    Hostující celek bude hrát v oslabení. Na trestnou lavici míří Michal Jelínek (TAB) za podražení.

22:32
    Domácí mají dobrou šanci na srovnání. Tomáš Hajič (TAB) dostal dvě minuty za podražení.

15:44
    Václav Prchal (TAB) vyjel zpoza brány, ale jeho šanci mu zmařil David Marek, který puk pokryl pod lapačku. Táboran se následně jal puk z rukavice gólmana vydolovat, ale jen jej sekl a na dvě minuty posílá svůj tým do čtyř.

14:05
    Na zadním mantinelu byl sražen Marek Pastyřík, který je odváděn z ledu za pomoci svých spoluhráčů. Rebelové budou hrát v pětiminutovém oslabení, jelikož Marek Bancíř (HBR) dostal 5 + DKU za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Jiří Benák.

05:36
    Přesilovku si zahrají také domácí hokejisté. Jejich útočnou akci zastavil až Marek Duben (TAB) nedovoleným bráněním.

01:47
    Následně byl však Vojtěch Prchal podražen v rohu pásma Davidem Buškem (HBR), který tak oslabuje svůj tým.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 7. Klofáč (Kolouch), 24. Kolouch (Kopic, Michálek), 38. J. Jelínek (Cejpek), 40. Michálek (Lacina), 43. Kraučuk (Nguyen) - 14. Voj. Prchal (Kalaš), 22. Voj. Prchal (Vá. Prchal)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Marek (22. Brož) - J. Jelínek, L. Vala "C", Lacina, Vacek "A", Veselka "A", Klofáč, Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Bancíř, Kolouch, Abbrent
    HC Tábor: R. Novák (43. Pavlát) - Kalaš, Dvořák, Jindra, Pastyřík, Duben "C", Voj. Prchal, Hošek, Vápeník, Kadilak "A", Jansa, Vá. Prchal, Veřtát, Štěpán, Skalický, Trepka, Ma. Novák, Hubáček, Růžek, Hajič, M. Jelínek

Rozhodčí: Petr Kotlík - Jaroslav Kuřítko, Ondřej Polák