Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 5:2 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 0:1 (po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HC Tábor
Čtvrtek 13.12.2012, 15:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Já vám přeji hezký zbytek večera, loučím se s vámi a někdy příště při sledování onlajn přenosů z Kotliny napočtenou! (17:09:41)

Zápas je u konce! Domácí ve třetí třetině vyhnali Nováka z branky, když se trefil Jakub Kraučuk. Zbytek třetiny dochytal Pavlát, který už stejně jako Brož v domácí kleci neinkasoval.

60:00

59:53
    Ze strany domácích se v ní účastnil Rostislav Klofáč (HBR) a Ondřej Dvořák (TAB), který jako první začal do soupeře vysílat rány. Bitka skončila remízou a jako jediný poražený může být asistent rozhodčího, jehož Dvořák v zápalu rozčilení přehodil přes sebe na led. Hráč Tábora byl pěkně rozparáděný. Oba dostali trest 5 + DKU.

59:53
    Tak jsem to zakřikl! Mezi střídačkami nám vznikla bitka, kterou vyprovokoval hráč soupeře!

59:45
    Domácí vyhazují kotouč daleko ze své třetiny. Zápas je u konce, již se zřejmě nic nestane..

59:19
    Rebelové vyhodili do středního pásma, ale sudí přerušil. Nejela časomíra. Již je ale vše v pořádku a hraje se dál. Buly na středovém kruhu.

59:12
    Daniel Kolouch zahákoval ve středním pásmu soupeře a pokud se Tábor netrefí, tak periodu dosedí na trestné.

58:53
    Vojtěch Prchal nahodil puk do chumlu hráčů před brankou, ale hrací guma se odrazila ven! Pokud by šla do branky, měl by Brož sakra problémy, jelikož byl zcela bez výhledu.

58:28
    Zakázané uvolnění Rebelů, kteří tak dávají další šanci hostům na vstřelení ještě jednoho čestného gólu.

58:14
    Rebelové vyhodili a jsou v plném počtu. Kohouti jsou však stále nakýblovaní v útočné třetině.

57:28
    Brož teď musel předvést další zákrok, jelikož Kohouti bleskově zavezli puk do třetiny, kde na levém mantinelu vystřelili, ale jen do hrudi domácího gólmana.

57:15
    Z pravého kruhu pálil Ondřej Dvořák, ale Brož jeho přízemní střelu vykopl betonem mimo a domácí nato vyhodili.

56:45
    Hosté sice zavezli puk před Brože, ale hrací guma rychle putovala ven z pásma a skončila ve střední třetině.

56:14
    Bude se vylučovat na straně domácích. Jan Brož už už mířil na střídačku, ale včas si uvědomil, že sudí se chystá vyměřit trest pro Tomáše Cejpka (HBR). Tábor zahrál na icing, proto se vhazuje u jeho střídačky.

55:18
    Nyní měli domácí štěstí, že Marku Pastyříkovi nesedla na pravém kruhu střela golfem, jelikož jinak by pálil do poloodkryté klece. Puk skončil hodně mimo.

54:43
    Táborité jsou v plném počtu. V přesilovce se párkrát ukázal gólman Pavlát a naopak Kohouti šetřili čas na chybách soupeře.

54:34
    Z chumlu před brankou Dominika Pavláta se vypotácel kotouč, do nějž na modré čáře udeřil Jan Vacek, ale trefil jen hruď brankáře soupeře.

54:02
    Hra se vrací před branku domácího muže s maskou, jelikož Rebelové opět zahráli na zakázané uvolnění.

53:46
    Tábor vyhodil puk k Brožovi a následně domácí vyhazují na icing. Kohouti tak významně šetří čas před domácí brankou.

53:22
    Kombinace domácích vyvrcholila střelou Davida Michálka od levého mantinelu, která však minula branku.

53:02
    Kohouti rychle vyhazují puk až za branku Jana Brože.

52:42
    Vyloučen hráč Tábora Josef Růžek (TAB) za podražení a na Rebely čeká další přesilovka.

52:35
    Hokejisté z města ležícího na ostrohu nad řekou Lužnicí jsou v plném počtu a nepouštějí Rebely do útočné třetiny.

52:09
    Tábor vyhazuje kotouč až za Brožovu branku, kde se jej ujal Jan Vacek.

51:35
    Od pravého mantinelu se dostal ke střele Dominik Kolouch, ale jeho pokus si našel místo jen v Pavlátově výstroji.

51:17
    Rebelové zavezli puk do útočné třetiny, kde jej Pavlát pokryl pod lapačku. Z dvounásobné početní výhody zbývají jen čtyři vteřiny.

50:48
    Z levé strany brankoviště pálil po křížné nahrávce svižně Tomáš Nguyen, ale jeho pokus skončil jen na rameni bleskově se přesunutého Dominika Pavláta! Následně Kohouti vyhazují.

50:19
    Minutu a dvě vteřiny budou hrát Rebelové přesilovku pět na tři. Na lavici pro hříšníky nejtvrdšího kalibru míří za sekání Štěpán Kadilak (TAB).

49:54
    Od pravého mantinelu se ke střele dostal jeden z domácích útočníků, ale jeho pokus skončil jen pod připraveným Dominikem Pavlátem.

49:45
    Kombinaci Rebelů bleskově přerušuje soupeř vyhozením kotouče až před Brožovu klec.

49:21
    A nyní do něj naložili další polínka, takže pod "fajruje" ještě více. Na trestnou lavici míří Tomáš Hajič (TAB) za vysokou hůl.

48:57
    Táboru se nepovedlo založit útok a nyní to jsou domácí Rebelové, kdo opět zatápí pod kotlem v soupeřově pásmu.

48:19
    Na druhé straně využil okénka v obraně soupeře David Michálek, který dostal na levý kruh puk, našlápl si k brance, ale jeho únik zlikvidoval bravurně hrudí Dominik Pavlát!

47:48
    Lukáš Jindra ihned po buly vypálil, ale trefil jen náruč připraveného Jana Brože, jenž nadvakrát kotouč pokryl.

47:27
    Petr Hošek se na druhé straně pokusil od levého mantinelu ohrozit Jana Brože, ale domácí muž s maskou v poklidu zasáhl lapačkou.

47:07
    Tomáš Cejpek se s pukem hnal do šance, ale na pravém kruhu jej sevřelo komando dvou hostujících hráčů, kteří jej nepustili je střele.

46:20
    Rebelům se nyní nepovedlo projít do útočné třetiny, načež se k puku dostali Kohouti, ale ti s ním neprošli dál, než jen do útočné třetiny, kde jim byl sebrán.

45:45
    Domácí jsou v plném počtu bruslařů na ledě. Z pravého kruhu ještě vypálil Štěpán Kadilak, ale trefil jen hruď Jana Brože, na níž puk skončil.

44:57
    Tábor nyní dlouho kombinoval a Václav Prchal ze spodku levého kruhu nahodil puk před branku, ale Jan Brož puk holí vypíchl, jenž jen na hůl Martina Nováka, jehož střela z první skončila jen ve spleti holí před Brožem!

44:00
    Hosté se dostali ke střele od modré, kterou Brož vykopl betonem za branku, načež domácí vyhodili kotouč až k Pavlátovi.

43:42
    Domácí budou hrát v oslabení. Jeden z jejich hráčů (HBR) dostal trest za hákování.

42:32
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

První vážnější akce této třetiny končí gólem v síti Romana Nováka! Rebelové se dostali až před branku Kohoutů a Tomáš Nguyen prošel přes soupeře až na levé kruh, odkud vyslal na brankoviště střílenou přihrávkou a pod betonem prošťouchl puk do sítě JAKUB KRAUČUK! Po této akci se Roman Novák spakoval a vyrazil na střídačku. Do branky se staví Dominik Pavlát! Asistence: Tomáš Nguyen.

41:53
    Domácí se snažili přejít přes modrou čáru, ale nepovedlo se jim to a musí tak začít znovu ze svého obranného pásma.

Dnešní utkání sleduje 53 diváků.

41:05
    K útoku se nyní odhodlali také Táborité, ale byli zastaveni odpískaným ofsajdem. Buly ve středním pásmu.

40:31
    Rebelové jsou po zisku úvodního buly aktivnější a tlačí se dopředu, ale obrana soupeře je pozorná.

40:01

Hráči se nám již kupí na ledové ploše jako sprostá slova u dlaždičových úst. To znamená, že za malou chvíli budeme moci začít třetí třetinu.

Další třetina začne přibližně v 16:32.

Prostřední část nám přinesla hnedle čtyři branky, z nichž tři šly do Novákovy klece. Jako první se však prosadil Tábor, za nějž udeřil podruhé v zápase Vojtěch Prchal. Domácí ale rychle srovnali, když se trefil Dan Kolouch a v samotném závěru ještě skóre navýšila dvojice Jan Jelínek - David Michálek.

40:00

39:36

Výstavní branka do šatny dává domácí m na jejich hole větší klid! Jakub Lacina našel od pravého mantinelu křižnou přihrávkou na levém rohu brankoviště volného DAVIDA MICHÁLKA, který nastavil hůl a přehodil beton marně se přesouvajícího Nováka! Asistence: Jakub Lacina.

39:25
    Jan Jelínek se na pravém kruhu dostal ke sraženému kotouči, ale svůj pokus namířil jen do boční síťky Novákovy branky.

38:40
    Domácí jsou nyní při chuti a Roman Novák musí dávat pozor a sledovat hru bedlivě jako ostříž, jelikož domácí skvadra je před ním nastálo nastěhovaná.

37:36

Rebelové v oslabení udeřili a vrací na své hole vedení! Do brejku se vydala dvojice Tomáš Cejpek - JAN JELÍNEK. Tomáš Cejpek nahrál na pravý kruh volnému spoluhráčovi, který tvrdou ránou sice trefil Nováka, ale ten kotouč jen ztlumil, hrací guma se došourala pomalu až za brankovou čáru! Asistence: Tomáš Cejpek!

37:03
    Filip Hubáček se na spodku levého kruhu dostal ke střele, ale ta si našla jen teplé místečko na hrudi Jana Brože, který si ji tam pošošal a následně vydal rozhodčímu.

36:28
    Tábor je v plném počtu. Od modré nyní pálil Ondřej Dvořák, ale jeho střela byla před brankou zablokovaná. Následně domácí vyhazují.

35:53
    Třicet čtyři vteřin budou hrát Rebelové v oslabení čtyři na tři a následně necelou minutu se budou bránit proti třem! Za hrubost míří na trestnou lavici Daniel Kolouch (HBR).

35:33
    Po buly před Brožovou brankou se jako vítr Himalájemi prohnal celým hřištěm Daniel Kolouch, který však z pravého kruhu našel jen náruč připraveného Romana Nováka.

35:23
    Tak s tímto střídáním se domácí přepočítali. A to doslova, jelikož jich hrálo šest. Trest odpyká Tomáš Cejpek (HBR)

34:51
    Lukáš Vala na vrcholu levého kruhu napřáhl a jeho dělovka skončila jen na hrudi povyjetého Nováka. Tábor se však ke kotouči nedostal. Hraje stále Brod.

34:27
    Hostující celek bude hrát v oslabení. Na trestnou lavici míří Michal Jelínek (TAB) za podražení.

33:43
    Z pravého křídla pálil Marek Pastyřík, ale trefil jen nastavené Brožovy betony. Následně ještě zkoušel své velectěné štěstí Václav Prchal, ale toho vychytal beton Brože.

32:58
    Akci Rebelů nyní dokonce zastavil ofsajd. Hra nám lehce upadla. Hráči sice dobře bruslí, ale chybí myšlenka při vedení akcí.

32:26
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale střeleckých příležitostí je na ledě asi tolik, jako volně žijících vlků na Vysočině.

31:49
    Po několika nahrávek pálil od modré čáry Patrik Hrabaň, který však trefil jen hráče na kruhu a kotouč skončil za bránou.

31:10
    Sudí nyní opět vyhnali pavouky ze svých píšťalek a odpískali zakázané uvolnění, jehož se dopustila domácí skvadra. Buly proběhne před Janem Brožem.

30:30
    Od modré čáry napřáhl David Bušek, který cpal kotouč na zadní tyčku Novákovy branky, ale puk se snesl pár centimetrů vedle tyče.

29:51
    Táborité se nyní také dostali ke slovu a od pravého hrazení vypálil Vojtěch Prchal, ale trefil jen chrániče hráče před sebou.

29:06
    Rebelové nyní dlouho kombinovali před brankou, až po levém mantinelu našel David Michálek na modré čáře Davida Buška, jehož střela skončila jen v lapačce připraveného Romana Nováka.

28:23
    Domácí byli nyní natlačeni před soupeřovou klecí, ale Daniel Kolouch byl odstaven čistou hrou tělem od puku a hrací guma se objevila ve středním pásmu.

27:46
    Na ledě se objevil zdravotník, který odvádí hráče soupeře, který zůstal ležet u trestoměřičů. Nicméně se již zvedá a jede na střídačku. Bohužel, přes jeho zastrčený dres nelze poznat jméno.

26:01
    Tyčka! tyčka! tyčka! Tak to není výkřik nějakého schizofrenika, ale fakt, který se nyní děje na ledě v Kotlině! Střela Rostislava Klofáče byla tečovaná a skončila jen na Novákově tyči. Po dorážce se natáhl Daniel Kolouch, ale jeho pokus tak tak odrazil hostující gólman na tyč! Následně ještě pálil z druhé strany, po nepovedeném obloučku Koloucha, David Michálek, ale opět trefil jen brankovou konstrukci! Další dorážka Jana Jelínka šla jen do ležícího Michálka!

25:17
    Ke střele od modré se po několika peripetiích dostal Tomáš Skalický, ale jeho pokus byl zablokován hradbou těl mezi kruhy.

24:37
    Rebelové jsou opět aktivnější a Táborané mají co dělat, aby je zastavili. Nyní vyhodili jen na zakázané uvolnění.

23:51

Domácí hokejisté přesilovku opravdu využívají a stav je znovu nerozhodný! David Michálek z rohu útočného pásma nahrál puk na modrou čáru, kde se do něj opřel Jiří Kopic, ale jeho kotouč mu poskočil a střela mu tedy příliš nesedla. Naopak se dostal puk na hůl DANIELA KOLOUCHA, který se otočil a zametl puk přesně ke vzdálenější tyči Novákovy klece! Asistence: Jiří Kolouch a David Michálek.

23:05
    Tábor vyhazuje kotouč až za Brožovu branku. Domácí tak musí začít od znova.

22:48
    Od modré čáry vypálil Rostislav Klofáč, ale jeho střela skončila jen na připraveném Romanovi Novákovi, který ji podržel na hrudi.

22:32
    Domácí mají dobrou šanci na srovnání. Tomáš Hajič (TAB) dostal dvě minuty za podražení.

21:32
    Tábor právě vstřelil branku!

Tábor šokuje Kotlinu a dává gól na 2:1! Václav Prchal projel do útočné třetiny, kde našel svého jmenovce VOJTĚCHA PRCHALA, který se byl sám před Davidem Makem, jehož betony dokázal přehodit a vyhnat jej z branky ven. Do svatyně Rebelů se tak staví Jan Brož! Asistence: Václav Prchal.

20:55
    Nyní jsou na kotouči domácí, jejichž akci zakončil střelou z pravého kruhu Daniel Kolouch, ale ta byla sražena.

20:06
    Tábor vyhrál úvodní buly, ale Jan Štěpán nedokázal s kotoučem udělat nic jiného, než jej jen nahodit za Markovu klec.

20:01

Led je již čistý jako zrcadlo a na ledovou plochu již najíždějí všichni ti, kteří se přičiňují o to, že se na ledě něco děje.

Další třetina začne přibližně v 15:45.

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nabídla divákům na zimním stadionu v Kotlině dvě branky. Jako první se prosadili domácí, které v přesilovce dostal do vedení Rostislav Klofáč. Soupeř z Tábora však dokázal srovnat, když Vojtěch Prchal využil nájezd dvou na jednoho.

20:00

19:48
    Rebelové dohrávají třetinu před brankou Romana Nováka, ale vypadá to, že vystřelit již nedokáží, a tak první třetina skončí výsledkem 1:1.

19:07
    Domácí jsou v plném počtu. Pět minut z trestu Marka Bancíře uplynulo jako voda a Jiří Benák, jenž trest odpykal, již naskočil na led.

18:42
    Dokonce se skvadra Rebelů dostala až před Novákovu klec, ale hostující gólman mohl být relativně v klidu, jelikož jej střela krásně trefila.

18:15
    Rebelové ale vyhazují kotouč k Romanovi Novákovi a šetří tak čas z vyloučení Marka Bancíře.

17:44
    Tábor je v plném počtu a ještě jej čeká zhruba minuta a čtvrt přesilovky.

17:35
    Rebelové se nedokáží nyní vymanit z táborského sevření.

16:58
    David Veřtát nyní od modré čáry vystřelil a Davidu Markovi vypadl kotouč, ale ten se vykutálel několik centimetrů vedle jeho pravé tyče.

16:29
    Ale dlouho s ním nevydržel a v útočné třetině s ním disponují domácí hráči.

16:09
    Rebelové se v pásmu dlouho neudrželi a nyní je to Tábor, kdo je s pukem na holi.

15:44
    Václav Prchal (TAB) vyjel zpoza brány, ale jeho šanci mu zmařil David Marek, který puk pokryl pod lapačku. Táboran se následně jal puk z rukavice gólmana vydolovat, ale jen jej sekl a na dvě minuty posílá svůj tým do čtyř.

15:07
    Minuta z oslabení pryč. Od modré střílel Marek Duben, ale jeho pokus byl zablokovaný a skončil až ve středním pásmu.

14:29
    A Daniel Kolouch odvádí dobrou práci, soupeři sebral puk, zavezl jej do své třetiny a ušetřil tak dost času.

14:09
    Rebelové se osvobozují rychlým výhozem do středního pásma.

14:05
    Na zadním mantinelu byl sražen Marek Pastyřík, který je odváděn z ledu za pomoci svých spoluhráčů. Rebelové budou hrát v pětiminutovém oslabení, jelikož Marek Bancíř (HBR) dostal 5 + DKU za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Jiří Benák.

13:29

Domácí nechali soupeři otevřená vrátka a ten jich využívá k tomu, že vyrovnává na 1:1! Hrubka na modré čáře zapříčinila to, že dvojice Milan Kalaš - VÁCLAV PRCHAL uháněl dva na jednoho. Osamocený hrdina David Bušek sice dělal, co mohl, ale nakonec nezabránil tomu, aby Milan Kalaš našel právě Prchala, který z první pod břevno nedal Markovi šanci! Asistence: Milan Kalaš.

12:48
    Zakázané uvolnění Tábora kazí akci domácích, kterou založil Tomáš Nguyen.

12:01
    Ovšem pozor na Tábor! Jan Štěpán dostal od Marka Pastyříka nabito zpoza brány a bleskově pálil, ale parádně se proti němu přesunul David Marek a jeho přízemní střelu odrazil betonem!

11:24
    A ten má i práci, jelikož jej ohrozili domácí hráči střelou od levého mantinelu, ale hostující gólman ji podržel ve výstroji.

10:58
    Ovšem nyní se z něj dokázali vymanit a pomalu, ale jistě, se usazují před brankou hájenou Romanem Novákem.

10:04
    Ojojoj! Tak to byl panečku závar! Václav Prchal vyjel zpoza brány, ale neprosadil se. Dostal však druhou možnost, ale bravurně jej betony vychytal Marek, jenž následně roztažen zastavil i šanci Josefa Růžka! Domácí jsou pod tlakem!

09:38
    Nyní to byli Rebelové, kdo činil průvan v pásmu soupeře, ale Martin Novák jim kotouč sebral, projel na pravý kruh a vystřelil jen do Marka.

08:55
    Táborité se v posledních chvílích osmělili a podnikají útočné výpady až do území před Markem, ale domácí obrana funguje výborně.

08:10
    Marek Pastyřík se dostal do útočné třetiny, kde na levém kruhu mocně vypálil, ale Daniel Marek se parádně roztáhl a betonem kotouč vyrazil! Bravo!

07:30
    Domácí mají nyní opravdu velký tlak, ale skvěle bránící soupeř spolu s Romanem Novákem drží šance soupeře.

06:50
    Domácí jsou při chuti a znovu operují před brankou soupeře. Tentokrát je však obrana hostí pozorná a nepouští domácí ke střele.

06:10

Rebelové využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Daniel Kolouch přistrčil puk na modrou čáru, kde se nacházel ROSTISLAV KLOFÁČ, který s ničím neotálel a od modré čáry poslal puk mezi betony nic nevidícího Romana Nováka! Asistence: Daniel Kolouch.

05:53
    Domácí kombinují a ostřelují Romana Nováka. Od modré střílel Jan Vacek, ale hostující gólman vyrazil puk betonem mimo.

05:36
    Přesilovku si zahrají také domácí hokejisté. Jejich útočnou akci zastavil až Marek Duben (TAB) nedovoleným bráněním.

05:08
    Domácí se rychle dostali ke kotouči znovu, ale Jakubovi Lacinovi na modré čáře přeskočil puk hůl, a tak musí Rebelové ven z pásma.

04:32
    Rebelové se snažili dostat ke střele, ale Rostislav Klofáč byl na zadním mantinelu obrán o kotouč dvojicí hráčů Tábora.

04:03
    David Veřtát navíc dokonce objel branku, vykroužil si na brankoviště, ale David Marek mu skočil pod nohy a puk skončil kdesi pod ním.

03:53
    Rebelové v plném počtu, ale Táborité mají stále kotouč na svých holích a kombinují v útočné třetině.

03:25
    Na druhé straně prošel za modrou čáru Filip Jansa, který vypálil, ale David Marek jeho pokus vyrazil a následně i zalehl pod svým tělem.

03:05
    Ihned po buly pálil od modré čáry Jakub Lacina a Roman Novák pokryl puk ve své výstroji. Buly se tak bude opakovat.

03:00
    Na druhé straně domácí vyvezli kotouč a dostali se s ním až před Romana Nováka, který puk pokryl pod lapačku.

02:42
    Táborští Kohouti se však usadili v pásmu a zpoza brány vykroužil Marek Pastyřík, ale na domácího gólmana nevyzrál. Ten kotouč podržel ve výstroji.

02:11
    Rebelové vyhráli buly a bleskově vyhodili. Nyní navíc drží kotouč v blízkosti Romana Nováka.

01:47
    Následně byl však Vojtěch Prchal podražen v rohu pásma Davidem Buškem (HBR), který tak oslabuje svůj tým.

01:26
    Nyní je ale v pásmu soupeře Tábor a Vojtěch Prchal na levém kruhu zkusil přízemní střelu, ale David Marek byl připravený a betonem kotouč vykopl.

00:53
    Domácí jsou nyní natlačeni před Romanem Novákem, ale příliš nebezpečných akcí se nerodí. Střílel však Lukáš Vala, ale celkem nepřesně.

00:19
    Daniel Trepka na druhé straně také pohořel na obranné formaci soupeře na modré čáře a jeho spoluhráči následně zahráli na zakázené uvolnění.

00:10
    Ihned po buly se hnal za svou šancí Daniel Kolouch, ale byl zastaven obránci na modré čáře.

00:01

Týmové pokřiky jsou již také za námi. Hokejisté se nyní staví na úvodní buly, které otevře dnešní jedenadvacáté kolo extraligy mladšího dorostu zde v havlíčkobrodské Kotlině.

Hráči již ukončili tréninkovou seanci a seřadili se na modrých čarách, kde se zdraví poklepáním holemi o led.

Na ledové ploše se nám již objevila i trojice dnešních rozhodčích. Tím hlavním je dnes pan Petr Kotlík z Kostelce u Jihlavy. Na čarách by mu pak měla vypomáhat dvojice pruhovaných mužů z Jihlavy Jaroslav Kuřítko - Ondřej Polák.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Marek (Brož) - J. Jelínek, L. Vala "C", Lacina, Vacek "A", Veselka "A", Klofáč, Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Bancíř, Kolouch, Abbrent

Hockey Club Tábor: R. Novák (Pavlát) - Kalaš, Dvořák, Jindra, Pastyřík, Duben "C", Voj. Prchal, Hošek, Vápeník, Kadilak "A", Jansa, Vá. Prchal, Veřtát, Štěpán, Skalický, Trepka, Ma. Novák, Hubáček, Růžek, Hajič, M. Jelínek

Rozhodčí: Petr Kotlík - Jaroslav Kuřítko, Ondřej Polák.

Ještě jednou krásný dobrý den z havlíčkobrodské Kotliny. Oba celky právě najely na čerstvě upravený led, kde se oddávají předzápasovému rozcvičení.

Sestavy z minulých kol:

HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož (21. Marek) - Lacina, Vacek, Bancíř, Kopic, Benák, Bušek, Hrabaň - Kolouch, J. Jelínek, Michálek - Kraučuk, Vala, Nguyen - Cejpek, Veselka, Abbrent - Semrád, Vlach

Hockey Club Tábor: Mi. Novák (R. Novák) - Duben, Dvořák, Hošek. Hubáček, Hajič, Jansa, M. Jelínek, Kadilak, Kalaš, Ma. Novák, Pastyřík, Vá. Prchal, Voj. Prchal, Raiterman, Růžek, Skalický, Štěpán, Trepka, Vápeník, Veřtát

Jedenadvacáté kolo extraligy mladšího dorostu nabídne v havlíčkobrodské Kotlině souboj beznadějně posledního Tábora, který v letošní sezoně nezískal ani jeden bod, s nadějně předposledními Rebely, kteří jsou vlastníky sedmnácti bodů a na předposlední Spartu ztrácí jen sedm bodů.

Zajímavostí je také, že v této sezoně nedostali Broďáci od svého soupeře ani jeden gól. V prvním zápas v Kotlině (7:0) stál v kleci Rebelů David Marek a v utkání na táborském ledě (0:3) hájil svatyni Havlíčkobrodských Jan Brož.

Výsledky z posledních kol:

Jihlava - H. Brod 4:5p (3:1, 0:0, 1:3 - 0:1)
    Góly Rebelů: 2x Nguyen, 2x Kolouch, Kopic.

Tábor - Sparta 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
    Gól Tábora: Pastyřík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 7. Klofáč (Kolouch), 24. Kolouch (Kopic, Michálek), 38. J. Jelínek (Cejpek), 40. Michálek (Lacina), 43. Kraučuk (Nguyen) - 14. Voj. Prchal (Kalaš), 22. Voj. Prchal (Vá. Prchal)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Marek (22. Brož) - J. Jelínek, L. Vala "C", Lacina, Vacek "A", Veselka "A", Klofáč, Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Bancíř, Kolouch, Abbrent
    HC Tábor: R. Novák (43. Pavlát) - Kalaš, Dvořák, Jindra, Pastyřík, Duben "C", Voj. Prchal, Hošek, Vápeník, Kadilak "A", Jansa, Vá. Prchal, Veřtát, Štěpán, Skalický, Trepka, Ma. Novák, Hubáček, Růžek, Hajič, M. Jelínek

Rozhodčí: Petr Kotlík - Jaroslav Kuřítko, Ondřej Polák