Zaragoza – Levante 0:1 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 2:2 (kon.)
Barcelona – Atlético 4:1 (kon.)
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Levante UD
Neděle 16.12.2012, 12:00 • Estadio la Romereda • Španělská LaLiga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou. (13:55:59)

A je dobojováno! V dnešním utkání španělské ligy mezi Zaragozou a Levante viděli diváci jen jednu branku. O tu se v prvním poločase postaral García. Druhý poločas byli jasně lepším celkem domácí, jejich aktivita ale vyšla vniveč. Hosté si tak odváží velmi cenné tři body.

90+5
    I této standardce se ale hosté ubránili a to bylo zřejmě poslední akce zápasu.

90+5
    Poslední šance pro domácí! Po faulu jednoho z beků je tu zkrácený rohový kop. Ve vápně je i Jimenez.

90+4
    Na zdržování doplatil Lell, který dostal svou druhou dnešní žlutou kartu a následně tedy i červenou.

90+3
    Zbytečný faul Postigy u postranní čáry. Hosté toho využívají a zápas natahují.

90+2
    Centr se ale příliš nepovedl a tak moc nadějí už domácí nemají.

90+1
    Zajímavá standradní situace ve prospěch domácích. Zřejmě poslední šance na srovnání!

90
    Sudí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec hrací doby.

89
    Gómez vidí žlutou kartu za simulování. Domácí se ženou dopředu.

88
    Obrovská šance na srovnání, které měl na kopačce Montanes, jeho prudká střela z halfvoleje ovšem mířila doprostřed branky a Manua si s ní nadvakrát poradil!

87
    Oriolova střela se mezi tři tyče nevešla. Domácí již nemají moc času.

85
    Centr z pravé strany Apona žádného spoluhráče ve vápně nenašel.

83
    Domácí se stále více tlačí před branku soupeře, zatím jim to ale žádné ovoce nenese.

82
    Další útočné snažení domácích skončilo faulem Postigy.

80
    Domácím zbývá něco málo přes deset minut na to, aby změnili skóre.

78
    Levante předvádí své druhé střídání, střelce dosud jediné branky Garcíu střídá Gómez.