Nancy – Bordeaux 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 0:2 (kon.) | PSG – Lyon 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:2 (0:2)
FC Lorient
Neděle 16.12.2012, 17:00 • Stade Geoffroy Guichard • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:48:52)

Saint-Étienne tak ztratilo tři body v souboji s týmem, který je na tom v tabulce Ligue 1 sttejně a po dnešním dnu se tak bude svému dnešnímu soupeři pouze dívat "na záda".

Hosté, kteří se sice místy ve druhém poločase dostávali pod tlak domácího týmu, si již své dvoubrankové vedení pohlídali.

Dnešní utkání skončilo. Nabídlo dva pěkné góly a bohužel, ke smutku fanoušků AS Saint-Étienne, padly oba do sítě domácího týmu.

90+3
    A další žlutá karta pro domácího hráče, Lemoine je potrestán za nemístné řeči směrem k hlavnímu sudímu.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, hosté hrají v naprosté pohodě.

90+2
    Nepovedená střela Guilavoguiho z pravé strany, pro míč si snadno došel gólman Lorientu.

90+1
    A další žlutá karta, kterou dostává za faul na vlastní polovině Hamouma.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty k základním devadesáti minutám.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby, na body to dnes, z pohledu Saint-Étienne, opravdu nevypadá.

88
    Fabien Audard nyhnjí ve výskoku nešťastně zranil Koneho, přes kterého upadl na zem. Naštěstí, Kone je "tvrdý" fotbalista a po lehké přestávce pokračuje v utkání.

87
    U míče domácí, ale v posledních minutách se uchýlili již pouze k nakopávaným míčům, které jsou snadnou kořiští dobře hrajících hráčů Lorientu.

85
    První žlutou kartu v utkání dostává domácí Alekšič, který na polovině hřiště zápasnicky fauluje Maxime Bacu.

85
    Ten byl ale hodně špatně z pravé strany kopnutý. U míče Lorient.

84
    Domácí vybojovali rohový kop.

83
    Ale míč končí na dobře postavené zdi domácích.

82
    Hosté zahrávají nebezpečnou standartní situaci z levé strany ve vzdálenosti přibližně pětadvacet metrů.

81
    Faul i na druhé straně a opět faulují domácí, Josuha Guilavogui se rozčiluje, ale nic mu to není platné.