Zaragoza – Levante 0:1 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 2:2 (kon.)
Barcelona – Atlético 4:1 (kon.)
Real Madrid
2:2 (1:1)
RCD Espanyol Barcelona
Neděle 16.12.2012, 19:00Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu, který skončil velmi překvapivou remízou 2:2. Domácí fotbalisté Realu Madrid jako velký favorit po půl hodině hry prohrávali, aby následně ve 48. minutě dokonali obrat. Jenže dvě minuty před koncem zápasu udeřil střídající Albín, který rozhodl o dělbě bodů.

90+4
    Özil v samém závěru vyzval ke skórování Moratu, ten si ale na hranici vápna nedokázal míč zpracovat.

90+4
    Centr do pokutového území pokryl v pohodě Casilla.

90+3
    Domácím se nedaří natlačit se před bránu soupeře.

90+3
    Hosté rozehráli nakrátko a chtěli šetřit čas. Domácí jim balon ale vzali a hned se hnali do útoku. Morata ale o balon také rychle přišel.

90+2
    Po útočné akci Alfonsa musel na roh balon odvrátit Pepe.

90+1
    Po strkanicích ve vápně domácí rozehráli roh, centr Özila ale mířil přímo do rukavic Casilly.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Strhnout vedení na stranu domácích mohl nyní Özil, jeho tvrdá rána byla ale zblokovaná jen na rohový kop.

89
    Za přehnané oslavy gólu dostal žlutou kartu Juan Albín.

88
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu hostů došlo ve vápně Realu k velkému závaru a po sérii hlaviček se míč dostal k JUANU ALBÍNOVI, který protlačil míč do brány.

87
    Hosté nyní svému soupeři hodně zatápěli. Po přímém kopu Simãa se k zakončení dostal García, ale nakonec je z toho roh.

87
    Po rychle rozehraném autu se pokusil Ronaldo z dálky překvapit brankáře Casillu, ten byl ale na svém místě.

86
    Domácí jsou opět u balonu a snaží se šetřit cenné vteřinky.

85
    Po centru do vápna se k balonu dostal Capdevila a hned z toho byla gólová šance. Hostující fotbalista ale v pádu poslal míč mimo.

84
    Arbeloa fauloval Simãa a teď budou přímý kop od postranní čáry kopat také hostující fotbalisté.