Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Jaroslavl – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Mytišči – Jekatěrinburg 2:6 (kon.) | Spartak Moskva – Barys 1:2 (po s.n.)
CSKA Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | Lev – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Doněck – Omsk 0:2 (kon.)
Lev Praha
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 23.12.2012, 15:00KHL

62:32
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. PJOTR CHOCHRIJAKOV prosřelil Pöpperleho a získává pro Neftěchimik druhý bod navíc. Asistence: Alševsky J.

59:56
    Lev začne prodloužení v oslabení. Čtyři vteřinky před koncem se provinil Christensen.

59:49
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    To je závěr! Lvům se přecijen povedlo vyrovnat! Klepiš na modré naznačil střelu a poslal puk na střelu volnému NICKLASI DANIELSSONOVI, který nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Klepiš, Němec.

58:10
    Tak to je sprcha! Chára s Němcem hned po buly ztratili puk na modré. IGOR POLYGALOV vypíchnul kotouč a jednoduchým blafákem překonal Pöpperleho. Asistence: Koukal

58:03
    Lev si poslední dvě minuty základní hrací doby zahraje v početní výhodě. Za podražení Surového se jede posadit Stanislav Alševsky.

54:57
    Tomáš Netík vyloučen za podražení. Lev bude mít šanci na reparát. Poslední přesilovka se mu vůbec nepovedla.

51:00
    Za vysokou hůl je vyloučen Stanislav Alševsky, Lev si zahraje přesilovku.

48:46
    Bude se vylučovat. Tomáš Surový se půjde posadit za hákování soupeře. Lev teď nejspíš čekají krušné minuty.

38:10
    Lev si zahraje přesilovku Renat Mamašev se provinil hákováním soupeře.

29:20
    Přecijen se hostům daří přesilovku využít! Pohlednou kombinaci zakončil střelou do odkryté branky STANISLAV ALŠEVSKY. Asistence: Chochrijakov, Alševsky.

27:37
    K nevoli domácích fanoušků odjíždí na trestnou lavici Tomáš Rachůnek, který dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění Mamaševa na modré čáře. Třiačtyřicet vteřin tak Lev čeká hra ve třech proti pěti.

26:20
    Alševsky se dral před branku domácích, byl ale zahákován Hunkesem, který už odjíždí za katr

18:00
    Lev si zahraje první přesilovou hru v zápase. Na dvě minuty odchází Milovzorov za hákování.

11:07
    A mohlo být vyrovnáno! Krejčík napřáhnul na útočné modré, nicméně puk u ještě před střelou stihnul vypíchnout Bělov. Samostatný únik hostujícího obránce skončil skvělým Pöpperleho zákrokem.

08:26
    A Lev první branka nakopla! Jakub Voráček získal puk u vlastní brány, prokličkoval si cestu skrz celé kluziště, objel Daltonovu klec a snažil se zasouvat puk do brány. Ten ale skončil jen na boční síťce.

07:26
    A domácí se ujímají vedení! Hossa uvolnil TOMÁŠE RACHŮNKA, který jednoduchou kličkou vymíchal Daltona, a poslal mu puk pod víko. Asistence: Hossa, Hunkes.

00:19
    Tomáš Netík kličkoval z rohu kluziště až před Pöpperleho a byl zahákován Hunkesem. Chystá se první přesilovka pro Neftěchimik

Branky a nahrávky: 8. Rachůnek (Hossa, Hunkes), 60. Danielsson (Klepiš, Němec) - 30. Alševsky (Chochrijakov, J.), 59. Polygalov (Koukal), 63. Chochrijakov (J)

Lev Praha: Pöpperle (Kocián) -- Hunkes, Němec (A) - Chára (C), Krejčík - Mikuš, Porseland - Oystrick -- Danielsson, Christensen, Voráček - Bartečko (A), Vrána, Klepiš - Surový, Svoboda, Hossa - Rachůnek, Karamnov, Řepík - Cingel.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) -- Seluyanov, Mamashev (A) - Berezin, Plekhanov - Belov, Lukyanchikov - Kozin, Grot -- Polygalov, Koukal, Netík - Milovzorov, Cibák (A), Pestushko (C) - Y. Alshevsky, Khokhryakov, S. Alshevsky - Komaritsky, Ziazov, Galimov.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin - Birin, Shelyanin