Čeljabinsk – Novosibirsk 2:3 (po s.n.) | Omsk – Mytišči 0:1 (kon.) | Barys – N.Novgorod 5:4 (po pr.)
Chanty-Mansijsk – Jaroslavl 4:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Novokuzněck 3:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 7:0 (kon.)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Petrohrad – Lev 5:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:6 (3:1, 0:5, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 30.12.2012, 12:00 • Arena Jugra • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (14:13:53)

Magogin vykřesal v 54. minutě naději pro Chanty-Mansijsk, že by se domácí přece jenom mohli ještě dotánout na Jaroslavl, zkušený tým hostů si nakonec své vedení uhájil až do konce a nakonec si odváží cenné tři body.

Skončilo dnešní utkání, které bylo doslova jako na houpačce. První třetina patřila domácím, ve druhé dominovali hosté a třetí, ač gólově vyzněla lépe pro domácí tým, nakonec skoro nerozhodně.

60:00

59:33
    Až nyní, Birjukov sprintuje na lavičku, ale hosté se v pohodě brání.

59:00
    Začíná poslední minuta možná celého utkání, domácí se nemohou dostat před Sanforda, aby mohli odvolat gólmana a hrát v šesti.

56:43
    Jugra se tlačí před Sanforda, obrana Jaroslavle je ale zformovaná a nepouští domácí do zakončení.

55:54
    Oddechový čas pro hosty.

54:36
    Domácím se povedla hra při poskytnuté výhodě a Chanty-Mansijsk není daleko od vyrovnání. Jaroslavl je nyní v této fázi utkání v útlumu.

54:00
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    A Jugra snižuje, přesnou trefou dává domácím naději IGOR MAGOGIN! Asistence: Denis Grebeškov, Anton But.

53:54
    Ale rozhodčí signalizuje další vyloučení na straně Jaroslavle, domácí mají výhodu, Birjukov na střídačce.

52:57
    Jaroslavl hraje ve čtyřech, vyloučený Flood již na ledě.

52:37
    Sanford drží Jaroslavl dalšími skvělými zákroky.

52:17
    Vzápětí ale fauluje Višněvskij, Jaroslavl jde opět do oslabení, nejprve tři proti čtyřem, pak čtyři proti pěti.

52:11
    Početní výhoda končí, domácí půjdou do čtyř, na trestnou lavici odchází za hákování Glazačev.

50:57
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry, na trestnou lavici odchází za hákování Flood.

50:37
    Bude se vylučovat, rozhodčí signalizuje vyloučení na straně hostů, Birjukov sprintuje na střídačku, na led naskakuje šestý hráč Jugry.

48:12
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedostává do šancí.

47:07
    Buljanskij pálí na Sanforda, puk končí mimo hostující bránu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 7. But, 10. Krysanov (Ibragimov, Glazačev), 19. Demagin (Altarjov, But), 54. Magogin (Grebeškov, But) - 7. Hagman, 30. Galimov (Anisimov, Guskov), 31. Truňov (Kaljužnj), 35. Anisimov, 39. Hagman (Kaljužnyj), 40. Galimov (Anisimov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) - Trončinský, Starosta, Altarjov, But, Děmagin - Safronov, Ibragimov, Krysanov, Rybakov, Glazačev - Pepeljajev, D. Grebeškov, Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Putilov, Bocharov, Jacenko, Buljanskij
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Varlamov) - Kronwall, Flood, Anisimov, Galimov, Plotnikov - Kulikov, Pašnin, Truňov, Kaljužnyj, Hagman - Višněvskij, Guškov, Kartajev, Černikov, Averin - Jakovljev, Redhlins, Apalkov, Malcev, Kartajev

Rozhodčí: Bondar, Dejev - Pavlov, Čubykin