Havlíčkův Brod – Olomouc 1:4 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 0:1 (kon.)
Písek – Hr. Králové 7:8 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 2:4 (kon.)
Šumperk – Jihlava 1:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 03.01.2013, 18:001. liga (ČR)

52:58
    Zbytečně vyloučen domácí Jan Tesařík na 2 minuty za hrubost.

49:42
    Vyloučen Tomáš Ficenc na 2 minuty za podražení.

45:04
    Vyloučen Miha Štebih na 2 minuty za hákování.

42:12
    Vyloučen domácí hráč na 2 minuty za sekání.

37:13
    Vyloučen Michal Jeslínek na 2+2 minuty za vysokou hůl. Šumperk tak má další velkou šanci.

34:55
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Michal Velecký za hákování.

33:43
    Hosté si zahrají přesilovku. Vyloučen na 2 minuty za hákování domácí Aleš Staněk.

30:48
    Vyloučen Daniel Hodek za sekání.

25:35
    Domácí mají před sebou první přesilovku. Vyloučen Michal Jeslínek za faul kolenem.

23:20
    Šumperk bude hrát další oslabení. Vyloučen na 2 minuty Karel Plášek za hákování.

11:48
    Další vyloučení na straně domácích. Dvě minuty dostal Jan Tesařík za držení protihráče.

06:39
    Po delším čase je přerušena hra. Vyloučen poprvé Aleš Holík za sekání.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 42. Staněk (Novotný) - 11. Krupka (Čachotský), 29. Malec (Štebih, Hubáček), 60. Polcar (Kolafa)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík - Gewiese, Tesařík - Sedlák, Pastor - Navrátil - Finsterle, Staněk, Plášek - Walker, Hlinka, Červenka - Brunec, Hulva, Matuš - Cink, Skoumal, Meidl
    HC Dukla Jihlava: Novotný (Rittich) - Jaroš, Kolafa - Zadražil, Dobrovolný - Štebich, Ficenc - Polcar, Podlipnik - Čachotský, Velecký, Hodek - Malec, Hubáček, Zeman - Prokš, Filip, Jeslínek - Krupka, Maliník, Pekárek

Rozhodčí: Hribik, Úlehla - Lučan, Svoboda