Hr. Králové – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Most 5:6 (po pr.) | Jihlava – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.)
Písek – Beroun 2:3 (po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 05.01.2013, 17:301. liga (ČR)

50:18
    Další hra vysokou holí na straně draků, tentokrát se provinil Jan Tesařík.

45:33
    A hosté ve snaze vyhodit vyhodili i mimo hřiště. Trest dostal Michal Hlinka.

45:23
    A hosté opět půjdou do třech. Vojtěcha Němce při kličce nešetrně zasáhl Karel Plášek do obličeje a vyfasoval za to po právu 2 minuty.

43:41
    Aleš Holík si podržel pronikajícího Vojtěcha Němce, bude trnout na lavici hanby 2 minuty.

41:16
    I potřetí prvním vyloučením třetiny je domácí hráč. David ostřížek vyfasoval 2 minuty za hákování.

32:33
    Další hráč hostů se provinil proti pravil pravidlů. Tomáš Pastor vyfasoval dvouminitový trest za sekání.

30:58
    Domácí budou mít výhodu dvou můžů v poli, celých 32 vteřin. Adam Sedlák vyhodil kotouč bez cizí pomoci mimo hřiště a byl za to potrestán 2mi minutami.

29:30
    Další vyloučení na straně Salith Šumperk. Adam červenka si odsedí 2 minuty za vysokou hůl.

22:54
    Počet vyloučených v dnešním zápase se srovnává, Milan Přibyl byl vyloučen za faul loktem.

14:31
    Další vyloučení draků, Jan Tesařík dostává 2 minuty za vysokou hůl.

10:54
    I Třebíč si vyzkouší výhodu jednoho muže v poli. Nathan Walker byl vyloučen za držení protihráče.

08:41
    A máme tu první vyloučení dnešního utkání, domácí Ondřej Dlapa vyfasoval trest za nedovolené bránění.

David Sochor

Branky a nahrávky: 13. Kaut (Němec, Ostřížek), 32. Dolníček (Rangl, Zdráhal), 60. Káňa (Laš, Rangl) - 39. Hlinka (Matuš, Walker)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Zdráhal, Dietz, Bilčík, Čejka, Sláma, Dlapa - Čuřík, Dolníček, Laš - Němec, Ostřížek, Káňa - Vondráček, Kaut, Křivohlávek - Přibyl, Kadela, Čech M.. Trenér: Pokorný.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala - Novotný, Holík, Sedlák, Pastor, Gewiese, Tesařík, Navrátil - Plášek, Staněk, Meidl - Červenka, Hulva, Brunec - Matuš, Hlinka, Walker - Finsterle, Skoumal, Cink. Trenér: Moták.

Rozhodčí: Čech R. - Klein, Lukš