Chabarovsk – Barys 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 4:5 (po pr.) | Novosibirsk – Omsk 1:3 (kon.)
Kazaň – Ufa 9:3 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
4:5 (3:2, 1:2, 0:0 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Sobota 05.01.2013, 11:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

47:19
    Ovšem je zřejmě po přesilovce. Za útok na hlavu dostává menší trest domácí Metljuk, který desetiminutový osobní trest.

46:58
    Na trestnou lavici míří hostující hráč. Sitnikov dostává 2+2 trestné minuty za vysokou hůl. Velká příležitost pro domácí rozhodnout utkání.

35:40
    Na trestnou lavici míří hostující hráč. Dvě minuty dostává Kirill Šafronov.

33:03
    Za vysokou hůl však opět odchází domácí hráč. Turukin dostává menší trest.

30:19
    Na trestnou lavici odchází Filipp Metljuk za hákování.

17:44
    Na trestnou lavici míří hostující hráč za hákování. Dvě minuty dostává Arzamascev.

15:30
    Za hákování míří na trestnou lavici hostující hráč. Menší trest odsedí Alexej Pepeljajev.

02:21
    A také si domácí vykoledovali nedovolený zákrok. Na trestnou lavici miří hostující Šafronov za držení.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 10. Islamov (Sopel), 12. Nazarov (Turukin), 18. Jefimov (Lazarev, Mereskin), 28. Nazarov (Simon) - 6. Bočarov, 20. Pepepljajev, 35. Děmagin (Starosta), 40. Ibragimov (Krysanov, Šafronov), 65. Magogin (Ibragimov)

Metallurg Novokuzněck: Ključnikov (Lazušin) - Ježov, Metljuk, Romanov, Grišin, Arzamascev, Sopel, Skutar - Černych, Kagarlickij, Bumagin - Lazarev, Mereskin (C), Jefimov - Vyglazov, Islamov, Žafjarov - Kurepanov, Turukin, Nazarov - Simon.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Masalskis (Birjukov) - Trončinský, Starosta, Šafronov, Ibragimov, Pepeljajev, Grebeškov, Putilov - Altarjov, But (C), Děmagin - Krysanov, Bočarov, Glazačev - Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Chlyncev, Buljanskij, Jacenko.

Rozhodčí: Karabanov, Romasko - Matjuša, Pavlov