SHK Hodonín – Břeclav 9:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 1:6 (kon.)
Tábor – Bílina 8:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Nový Jičín – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 6:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:4 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 0:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (po pr.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Technika Brno
Sobota 12.01.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

58:00
    Lukáš Maryška dvě minuty za držení protihráče.

49:07
    Marka Dvořáka podrazil Jan Habrovec.

47:11
    Technika právě vstřelila branku!
    Hosté nakonec využívají přesilovou hru. KAMIL RAJNOHA pálil z levého kruhu a švihem překonal Tomáše Kubeše. Asistence Bělohlávek s Látalem.

34:58
    Matějka s Mazancem měli slušné šance, dávali si navzájem přednost, jenže poté domácí nestřídali nejlépe a hráli v šesti.

32:03
    Jan Fadrný dvě plus dvě minuty za vysokou hůl. Tomáš Tupý nevypadá moc dobře. Vajgar si zahraje pět na tři v trvání 57 vteřin.

31:00
    Zvoník v pádu minul o fous branku, ale byl faulován Filipem Košeckým, dvě minuty za podražení.

28:37
    Ze slibné šance domácích se stal protiútok hostů a zase důraz před brankou. ZDENĚK MRÁZ zametl puk do branky po zmatcích ve hře Vajgaru. Asistence Košecký.

24:34
    Skokan měl v závěru přesilové hry velkou šanci, puk ale nezapadl za Novákova záda.

22:29
    Luboš Voříšek faulován, Tomáš Klimeš dvě minuty za vysokou hůl.

20:41
    Kubeš vyrazil maskou puk z hole Rajnohy, který notný čas motal hlavu hradecké obraně.

17:45
    Habrovec po pasu Rajnohy v další tutové šanci hostů.

16:15
    Mráz mohl nadvakrát překonat Kubeše. Nestalo se tak.

15:49
    Fadrný se zbavil Tržila, ale Kubeš se štěstím zabránil brance.

12:55
    Přesilovku si zahraje i Vajgar. Faul kolenem na pronikajícího Sekeru posílá Petra Štindla na dvě minuty na trestnou lavici.

09:16
    Aleš Skokan v tutovce přestřelil!

06:43
    Hnilička s Kocarem na trestné lavici za drobnou potyčku, kterou vyvolal hráč Techniky.

05:16
    Důraz před brankou přinesl své ovoce. MICHAL BRZOBOHATÝ dotlačil puk do branky z bezprostřední blízkosti. Asistence Jan Fadrný.

04:49
    Tomáš Tupý dvě minuty za hákování.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 6. Brzobohatý (Fadrný), 29. Mráz (Košecký), 48. Rajnoha (Bělohlávek, Látal)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Ištvánik, Voříšek, Kupec, Kocar, Zvoník, Kohút, Skokan, Sekera, Mazanec, Dvořák, Jasanský, Záhora, Tomšík, Matějka, Popelka.
    HC Technika Brno: Novák, Vrba - Habrovec, Žalud, Klimeš, Štindl, Zapletal, Valeš, Kozák, Rajnoha, Bělohlávek, Látal, Hnilička, Benýšek, Odehnal, Mráz, Brzobohatý, Fadrný, Šedý, Blaha, Česnek.

Rozhodčí: Vokřál - Slavík, Žemlička.