Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (po pr.)
Liberec – Chomutov 5:4 (kon.) | Slavia – Motor ČB 1:2 (kon.) | Sparta – Jihlava 3:4 (kon.)
Třinec – HC Kladno 5:3 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 6:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 12.01.2013, 16:00DHL Extraliga juniorů

Ve třetí části rozhodl o vítězi Březina. Zbytek utkání se slávisté snažili o srovnání skóre, proti precizní obraně hostů, ale byli téměř bezzubý. (20:31:55)

60:00

59:39
    Knotova nedůrazná rána skončila u Gáby v lapačce.

56:05
    Švec obloučkem prověřil pozornost Dlouhého.

54:39
    V ideální palebné pozici se ocitl Tomek, velice vyjetého Gábu ale tvrdou ranou nepřekonal!

53:36
    Sešívaní nabírají síly pro závěrečný nápor, České Budějovice vyhodili pouze na icing.

52:13
    Moravec obkroužil branku a poslal kotouč na modru Knotovi, který z voleje orazítkoval tyčku!

50:11
    Babkovu ránu od modré tečoval nebezpečně Mavrojanidis.

48:55
    Domácí jsou kompletní.

47:52
    Slávisté vyhodili přes všechny čáry.

46:55
    Václav Tomek (SLA) si odpyká dvě minuty za hákování.

46:32
    Obrázek hry je v posledních minutách podobný. Sešívaní se derou do útočného pásma, hosté ale velice dobře brání.

44:56
    Ptáčník se prohnal do útočné třetiny a vypálil těsně mimo.

42:21
    Mountfield právě vstřelil branku!
    JAN BŘEZINA ujel do přečíslení dvou na jednoho společně s Trummerem, vzal to ale na sebe a vypálil. Dlouhý jeho pokus vytěsnil za branku, kam si najel a o záda sešívaného brankáře poslal kotouč do sítě! Asistence: Tomáš Prokop.

41:23
    Trummer nahrál křižně na Roba, kterého v jasné šanci vychytal fantastický Dlouhý.

40:08
    Hosté hrají v plném počtu.

40:01

Druhé dějství nenabídlo žádnou branku, za to jsme se dočkali zajímavé situace, kdy byl hostující trenér vykázán na tribunu za nadávky vůči rozhodčím. Následnou přesilovku pěti proti třem slávisté využít nedokázali. Třetí dvacetiminutovka začne přibližně v 17:32.

40:00

38:08
    Kevin Reiniš (CEB) obdržel dvě minuty za příliš mnoho hráčů, navíc byl za urážky vykázán trenér hostí na tribunu a Martin Záhora (CEB) tedy odpyká další dvě minuty.

36:24
    Rob se dostal do zakončení, Dlouhý ale jeho pokus zneškodnil, Rob ale zakončoval ještě do odkryté klece, Dlouhý se natáhl a perfektním zákrokem zachytil puk!

31:47
    Jan Březina (CEB) je potrestán za hákování.

31:13
    Z otočky pálil nepřesně Šteiner.

30:32
    Semrád od modré nevyzrál na Gábeho.

29:04
    Tomek přihrál zpoza branky Šteinerovi, který okamžitě vypálil. Gába si bližší tyč pohlídal.

27:21
    Růžička pěkně protáhl českobudějovického brankáře.

25:38
    Ačkoliv se hraje z ledné strany na druhou, týmy se do šancí příliš nedostávají.

23:54
    Nahození Růžičky neslavilo valný úspěch.

22:23
    Babka se už vrátil na led.

22:18

22:06
    Po chybě obrany se dostal do úniku Švec, jeho razantní pokus vytěsnil Dlouhý nad!

20:23
    Bude se hrát ve čtyřech, jelikož je za stejný prohřešek vyloučen i domácí hráč.

20:18
    Eddie Turek (CEB) míří na trestnou za hákování.

20:01

V první části se vedení ujali domácí, když se v přesilovce od modré trefil Ronald Knot. Vedení jim ale vydrželo sedm minut, to totiž využil i na druhé straně přesilovku Jan Trummer. Prostřední část začne přibližně v 16:43.