Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Arsenal – Manchester City 0:2 (kon.)
Arsenal FC
0:2 (0:2)
Manchester City
Neděle 13.01.2013, 17:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

Hlavní rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Arsenal FC nestačil na Manchester City a podlehl mu 0:2. V dnešním duelu padlo hodně karet a přišlo také na dvě karty červené. Skóre otevřel ve dvacáté první minutě Milner a o jedenáct minut později se prosadil Džeko, který se stal mužem zápasu. Arsenal se snažil, ale dnes mu to prostě nešlo, a tak všechny tři body získal Manchester City. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:56:53)

90+6
    Aut pro Arsenal.

90+5
    Wilshere nacentroval míč do pokutového území, ale nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl. Odkop od brány provede Hart.

90+4
    Centrovaný míč lapil do rukavic Hart.

90+3
    Z rohového kopu hosté nic nevytěžili.

90+3
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Aleksandar Kolarov.

90+2
    Volný přímý kop pro City.

90+2
    Giroud se prezentoval střelou na bližší tyč, ale Hart si své místo pozorně hlídal.

90
    Hlavní sudí Dean nastavil pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Nebezpečnou střelou na vzdálenější tyč se prezentoval Walcott, kde musel za Harta zaskočit Lescott, který míč odvrátil do bezpečí.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby a u míče jsou domácí fotbalisté.