Turín – Siena 3:2 (kon.) | Catania – AS Řím 1:0 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 2:0 (kon.)
Udinese – Fiorentina 3:1 (kon.) | Cagliari – Janov 2:1 (kon.) | Parma – Juventus 1:1 (kon.)
Neapol – Palermo 3:0 (kon.) | Sampdoria – AC Milán 0:0 (kon.)
Udinese Calcio
3:1 (1:1)
ACF Fiorentina
Neděle 13.01.2013, 15:00 • Stadio Friuli, Udine • Italská Serie A

Ve druhém poločase měli více ze hry hráči hostujícího celku z Fiorentiny, kteří si ovšem vybrali slabé chvilky po polovině druhého poločasu, kdy dvakrát rychle za sebou inkasovali. I přes trvající tlak na branku Udinese se již nedokázali prosadit. Stav utkání 3:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 52%/48%.
    Celkem střel: 8/9.
    Rohové kopy: 5/5.
    Fauly: 8/12.
    Žluté karty: 3/3. (16:55:08)

90+3
    Ale je ostrým skluzem poslán k zemi Borjou Valerou, který jej zastavil za cenu žluté karty.

90+3
    Se kterým si výborně poradila domácí obrana a Di Natale jde dopředu.

90+2
    Seferovič vybojoval v pokutovém území alespoň rohový kop.

90+2
    Opět ale hosté obrací hru.

90+1
    Antonio Di Natale sbíral cenné vteřiny na polovině soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu.

90
    Znovu hosté nastěhováni před vápnem soupeře.

89
    Jovetič se však neodstal proti zhuštěné obraně Udinese. Ale hráči Calcia pouze odkopávají míč pryč.

88
    Fiorentina stále neztrácí ve snaze o ofenzívu a zatlačuje domácí stále více před jejich vápno.

87
    Borja Valero zpátky na hřišti.

87
    Ze kterého hráči Fiorentiny nic nevytěžili.

86
    Ale hosté se přesto dostávají před vápno soupeře. Aquilaniho ránu sráží domácí obrana na rohový kop.

86
    Zatím Fiorentina pokračuje v deseti.

85
    Odchází k ošetření hráče Fiorentiny a odchází s nejistými pocity za postranní čáru.

84
    Uprostřed hřiště zůstal ležet hostující Borja Valero, hosté již ale nemohou střídat.

83
    Nakonec Dušan Basta zakončoval práci svého kolegy z hrotu útoku, ale v plné rychlosti nemířil přesně.