Remeš – Bastia 1:2 (kon.) | Nice – Valenciennes 5:0 (kon.) | Sochaux – Marseille 3:1 (kon.)
FC Sochaux
3:1 (2:0)
Olympique Marseille
Neděle 13.01.2013, 21:00 • Stade Auguste Bonal, Sochaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (22:55:30)

Ve druhém poločase jsme zaznamenali dvě branky a postarali se o ní ve 46. minutě Morel, který si dal vlastní gól. Za hosty snížil v 56. minutě pěknou střelou "pod víko" J. Ayew. To bylo ale ze strany Olympique Marseille vše, a tak z vítězství a veledůležitých tří bodů do zachránářských bojů se radují domácí!

A je konec, Olympique Marseille dnes na hřišti Sochaux zklamalo a zmar favorita dokumentuje i třetí branka, kterou si hosté dali sami.

90+4
    Ještě to bude rohový kop pro Marseille.

90+4
    Další nepřesnost ve hře hostů, domácí obrana odkopává míč pryč od vlastní brány.

90+3
    Pouplin uvede míč do hry, domácí mají ještě "v záloze" dvě možná střídání.

90+2
    Křeč je patrná z herního projevu Olympique Marseille v závěrečných minutách.

90+1
    Rozhodčí dává žlutou kartu hostujícímu Amalfitanovi, kterému se nelíbilo rozhodnutí.

90+1
    Sudí nastaví nad rámec devadesáti minut celé čtyři minuty!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby se rozeběhla, hosté již tuší, že dnes si body neodvezou.

88
    Gignac zahazuje dobrou šanci hostů, zahrává přímý volný kop ze vzdálenosti zhruba dvaavaceti metrů, ale trefuje pouze zeď, od níž putuje míč vysoko nad bránu.

87
    Dvojité střídání v sestavě Olympique, nejprve odchází ze hřiště Benoit Cheyrou, kterého nahradí Morgan Amalfitano. Druhým střídaným je Souleymane Diawara, místo něhož přichází Lucas Mendes.

86
    Sledujeme stále marnou snahu hostů o překonání obrany.

85
    Reflexivní zákrok Mandandy po střele Bakambu, který šel sám na gólmana! Velká šance domácích!