Slavia – Zlín 3:2 (po pr.) | K. Vary – Sparta 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 4:0 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (po s.n.) | Liberec – Kladno 0:2 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Berani Zlín
Neděle 13.01.2013, 15:00 • O2 arena, Praha • Tipsport extraliga

54:45
    Petr Jelínek (SLA) dostává dvě minuty za podražení.

33:59
    Zlínští budou hrát čtyři minuty ve čtyřech. Ondřej Veselý (ZLN) nejprve vysokou holí fauloval Jelínka a pak musel zahákovat ujíždějícího Sklenáře.

29:41
    Slávisté reklamovali faul v rohu hřiště na obránce Kuboše před vyrovnávacím gólem a dělali to příliš vehementně, tudíž přichází dvouminutový trest pro hráčskou lavici za nesportovní chování.

25:10
    Slávisté pak ale hráli v šesti a poměr sil na ledě se vyrovná. Trest odpyká Žejdl.

23:55
    Dalibor Řezníček (ZLN) zahákoval Krenželoka a dostává menší trest.

17:51
    Po chvíli se ale povedlo Poletínovi vyvézt puk a dostal se až před Sedláčka. Při snaze udělat kličku byl navíc faulován a poměr sil na ledě se vyrovná. Dvěma minutami je potrestán Köhler (ZLN).

13:47
    Klhůfek (SLA) si vytipoval jednoho z hostujících hráčů a na středu kluziště ho sestřelil. Následuje trest za napadení na 5 minut a do konce utkání.

10:12
    Dresler podrazil Okála, jenž jel sám na Furcha, následuje trestné střílení!

Václav Baumann

Branky a nahrávky: 2. Hertl, 23. Žejdl (Alinč, Krenželok), 61. Kolařík (Kempný, Jelínek) - 23. Holík (Veselý, Okál), 30. Leška (Balaštík)

HC Slavia Praha: Furch (Kopřiva) - Kolařík, Kempný, Kuboš, Dresler, Beňovič, Kučný, Knot - Jelínek, Alinč, Krenželok - Hertl, V. Růžička, Sklenář - Skokan, Žejdl, Tomica - Stránský, Klhůfek, Poletín - Vrdlovec
    Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Zámorský, Hamrlík, Řezníček, Šenkeřík, Linhart, Tesařík, Kotvan - Balaštík, Leška, Köhler - Holík, Urbanec, O. Veselý - Kubiš, Melenovský, Čech - Šlahař, Fořt, Okál

Rozhodčí: Hodek, Souček - Pešek, Rozlílek