Winnipeg – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 1:3 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.)
Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Florida – Carolina 5:1 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (kon.) | Nashville – Columbus 2:3 (po s.n.)
St. Louis – Detroit 6:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 4:2 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:7 (kon.)
Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
Washington Capitals
Neděle 20.01.2013, 01:00 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

Tak i třetí část nám nezůstala nic dlužna a viděli jsme tři branky, které ale tentokráte vstřelili všechny domácí hráči, když hned dvakrát využili přesilovou hru zásluhou dvougólových střelců St.Louise a Brewera. Hosté ve třetí třetině prakticky nepředvedli žádnou zajímavější akci, která by mohla být gólová. (03:52:52)

60:00

58:50
    Utkání už se dohrává téměř bez přerušení.

56:42
    Tampa právě vstřelila branku!
    DOmácí přidávají další branku a znovu je to využitá přesilová hra. O to se zasloužil ERIC BREWER! Bez asistence.

55:42
    Za hrubost vyloučen hostující Matt Hendricks.

53:24
    Tampa přidává pátou branku a zdá se, že to bude asi branka zlomová. Autorem branky je CORY CONAHCER! Asistence: Teddy Purcell.

49:04
    Hosté přesilovku nevyužili, vlastně jedinkrát vystřelili na branku.

47:04
    Za držení vyloučen domácí Tom Pyatt.

44:57
    Domácí využívají nabídnutou dvojitou výhodu, když se podruhé dnes trefuje z mezikruží MARTIN ST. LOUIS! Asistence: Steven Stamkos a Teddy Purcell.

44:22
    A bude tu necelá minuta ve třech pro Capitals, jelikož na trestnou usedá taktéž za podražení Nicklas Backstrom.

43:18
    Za podražení vyloučen hostující Mathieau Perreault.

40:01

V Tampě nám zatím pokračují gólové hody a příděl tří branek na třetinu. V té druhé se povedlo hostů brzy srovnat, jenže poté přišel faul a proměněná přesilovka Blesků. Hosté se nakonec znovu dočkali vyrovnání ve hře čtyři na čtyři. Loni vetšinou vzájemné zápasy rozhodovalo až prodloužení, jak tomu bude dnes? To se dozvíte, když budete sledovat třetí část, která začne přibližně ve 3:08.

40:00

39:26
    Oba týmy hrají v plném počtu.

38:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Ribeiro se dostal k odraženému puku, který se snažil zavést před branku, což se mu povedlo z poloviny. Dostal ho přímo na hůl WOJTEKA WOLSKIHO, který se v prvním zápase za Capitals prosazuje z dorážky do odkryté branky! Asistence: Mike Ribeiro a Tom Poti.

37:26
    Domácí obránce Salo vyloučen za držení Alexandra Ovečkina, který dostává také trest za nafilmovaný pád.

28:59
    Washington tentokráte ustál oslabení bez ztráty kytičky.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 7. Brewer (Carle, St. Louis), 10. Lecavalier (Aulie), 26. St. Louis (Lecavalier), 45. St. Louis (Stamkos, Purcell), 54. Conahcer (Purcell), 57. Brewer - 9. Ward (Poti, Ribeiro), 22. Ward, 39. Wolski (Ribeiro, Poti)

Tampa Bay Lightning: Lindback (Garon) - Brewer, Carle, Hedman, Salo, Lee, Bergeron, Aulie - St.Louis, Stamkos, Malone - Conacher, Lecavalier, Purcell - Thompson, Hall, Crombeen - Pyatt, Pouliot
    Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) - Alzner, Carlson, Hamrlík, Green, Poti, Hillen, Schultz - Johansson, Backström, Ovečkin - Wolski, Ribeiro, Brouwer - Ward, Beagle, Chimera - Perreault, Hendricks.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert - Cherrey, Shewchyk