Kolín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:2 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
NED Hockey Nymburk
Neděle 20.01.2013, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR)

Třetí třetina kromě několika počátečních minut patřila domácím. Po chybě v útočném pásmu Žďáru dostal opět do vedení domácí Kunstmüller. Plameny se však stále více tlačily před Bílka. Čehož zužitkoval další ránou Plachý a v závěru již definitivně zlomil odpor NEDu Ježek. Po jednoznačné závěrečné části 3:0 ovládají zápas domácí. Stav utkání 5:2. Děkujeme za pozornost! (19:56:16)

Nejlepší hráči utkání: hostující Martin Šimek (2 góly v zápase) na druhé straně domácí kapitán Jiří Plachý (2 přesné zasáhy).

60:00

59:56
    Prudká rána od modré v podání Smejkala, Bílek vyráží.

59:28
    Za dvě minuty dostává trest Cicvárek za hákování.

59:12
    Nymburk ještě v závěru zatlačuje soupeře, ale sám si počíná nedovoleně.

59:01
    Hosté ještě zahrozili ránou Dvořáka, protečovaná střela do ochranné sítě.

58:34
    Oba celky dohrávají zápas. V offsidu Nymburk.

57:39
    Oba týmy v plném počtu.

56:45
    Stále pokračuje hra o kotrolu závěru zápasu ve prospěch domácích.

56:34
    Plameny kontrolují kotouč ve vlastním pásmu.

55:50
    Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

55:39
    A na domácí straně Kočan za hrubost.

55:39
    Současné vyloučení: Na trestnou lavici odchází hostující Kurka.

55:23
    Další zakázané uvolnění Nymburka, kterého třetí branka definitivně zlomila.

54:14
    Žďár právě vstřelil branku!
    Vynikající kombinační práce první formace v útočném pásmu. Na modré mimo střely volil výborně Staněk přihrávku ke vzdálenější tyči, kde stačilo ONDŘEJI JEŽKOVI pouze nastavit hokejku. Asistence: Pavel Staněk, Michal Kaňka.

53:44
    Po delší době opět domácí před Bílkem. Kustmüller však ztrácí kotouč u hrazení.

53:00
    Plameny se snaží především bránit výsledek.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 1. Plachý (Ježek), 24. Kolda (Smejkal), 46. Kunstmüller (Březina, Dítě), 47. Plachý (Kaňka, Střecha), 55. Ježek (Staněk, Kaňka) - 40. Šimek (Sirotek), 40. Šimek (Malinský)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Opršal) - Staněk, Střecha, Pleva, Šír, Smejkal, Kolda, Doležal - Ježek, Kaňka, Plachý (C) - Kunstmüller, Březina, Dítě - Kočan, Kotlík, Man.
    NED Hockey Nymburk: Bílek (Matoušek) - Malínský, Cicvárek, Šefl, Sem, Havlena, Vrba, Kurka – Tregl, Šimek, Stehlík (C), Velechovský, Protivný, Sirotek, Dvořák, Drda, Marek, Koudela, Bičiště.

Rozhodčí: Slavka - Kolda, Samuel