Barys – HC Slovan 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.)
Mytišči – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Jaroslavl 1:2 (po s.n.)
Atlant Mytišči
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
Spartak Moskva
Úterý 22.01.2013, 16:30 • Ice Palace Mytišči • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:48:13)

Ve třetí třetině se prosadili pouze hosté, když jedinou branku ve třetí dvacetiminutovce dává ve 49. minutě Ankudinov, který již pouze kosmeticky upravil konečné skóre dnešního zápasu.

Dnešní utkání je u konce, i přesto, že poslední třetina patřila hostům, zvítězili dnes domácí hladce 5:2, když Spartak jasně přehráli ve všech činnostech, ten tak potvrdil, že v této sezóně je v hluboké krizi a v podstatě plní roli otloukánka KHL.

56:45
    Hraje se ve středním pásmu, obě mužstva již vědí, že o vítězi je rozhodnuto.

55:55
    Atlant znovu nastěhován před Lašákem.

55:06
    Probíhá poslední pětiminutovka dnešního utkání.

54:27
    Spartak je již v plném počtu.

52:37
    Hosté jsou již ve čtyřech.

53:04
    Až nyní se dokázali domácí opět dostat před Lašáka, ale hosté opět vyhazují.

52:43
    Domácí již rozestaveni před Lašákem.

52:20
    Oddechový čas pro domácí.

52:20
    Další vyloučení, Oleg Gubin posílá svůj tým do tří!

51:16
    Zřejmě poslední možnost na zvrat tak hosté vyloučením Kozlova ztrácí.

50:37
    Vzápětí Kozlov fauluje a hosté jdou do oslabení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 6. Šmeljov (Ignatuškin), 10. Michnov (Engqvist), 11. Točickij (Michnov), 32. Gluchov (Kablukov, Kolcov), 39. Kolcov (Rukavišnikov) - 31. Kozlov (Suglobov), 49. Ankudinov (Vasiljev)

Atlant Mytišči: Galimov (Davydov) - Batyršin, Rukavišnikov, Kolcov, Kablukov, Gluchov - Dyblenko, Osipov, Ševčenko, Engqvist, Majorov - Višněvskij, Ozolinš, Michnov, Točickij, Krikunov - Kosmačjov, Ignatuškin, Petrov, Jašin, Šmeljov
    Spartak Moskva: Lašák (Jachin) - Bodrov, Šefer, Růžička, Bušujev, Petrov - Ščitov, Obšut, Suglobov, Radivojevič, Kozlov - Morrisonn, Vasiljev, Nikoncev, Voronin, Ankudinov - Mamkin, Želďakov, Gubin, Michajlov, Romanovkij

Rozhodčí: Ronn (FIN), Sergejev - Sadovnikov, Sazonov