Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.) | Columbus – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 4:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:3 (po s.n.) | Buffalo – Montreal 5:4 (po s.n.)
Pittsburgh – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:3 (po pr.) | St. Louis – Detroit 1:5 (kon.)
Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:0 (kon.)
Arizona – Chicago 2:6 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
Calgary Flames
Pátek 08.02.2013, 01:00NHL

Souboj Columbusu s Calgary došel až do prodloužení, tam rozhodl o dvoubodovém zisku hostů Tanguay. Vyrovnaný zápas tak vyhráli hosté. Pro dnešek vše, příště na shledanou. (03:45:20)

61:07
    Calgary právě vstřelilo branku!

ALEX TANGUAY rozhoduje v prodloužení! Asistence: Jarome Iginla, T. J. Brodie.

60:01

Rozhodne prodloužení.

60:00

51:00
    Columbus právě vstřelil branku!

VÁCLAV PROSPAL potvrzuje, že 8. února se v NHL koná noc Čechů! Asistence: Mark Letestu.

48:33

Hosté jdou do vedení, prosadil se LEE STEMPNIAK! Asistence: Jay Bouwmeester, Leland Irving.

46:37
    Brassard vyloučen za hákování.

40:01

Hosté v závěru druhé části srovnali, trefil se Backlund. Asistenci si připsal Hudler, který tak opět výrazně pomáhá svému týmu bodovým příspěvkem k naději na body.

40:00

33:06

Je srovnáno, trefuje se MIKAEL BACKLUND! Asistence: Jiří Hudler, T. J. Brodie.

27:07
    Bouwmeester vyloučen za hákování.

22:23
    Boll vyloučen za nedovolené bránění.

20:01

Domácí sice prohrávali po brance Červenky, který se trefil v NHL vůbec poprvé, poté ale otočili na současných 2:1. Domácími střelci se stali Calvert a Letestu.

20:00

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 5. Calvert (Prospal, Erixon), 10. Letestu (Brassard, Johnson), 51. Prospal (Letestu) - 5. Červenka (Wideman, Hudler), 34. Backlund (Brodie, Hudler), 49. Stempniak (Bouwmeester, Irving), 62. Tanguay (Iginla, Brodie)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky - Tyutin, Johnson, Savard, Goloubef, Erixon, Holden - Dorsett, Anisimov, Umberger - Foligno, Dubinsky, Brassard - Prospal, Johansen, Calvert - MacKenzie, Letestu, Boll.
    Calgary Flames: Irving - Bouwmeester, Giordano, Brodie, Wideman, Smith, Butler - Iginla, Tanguay, Cammalleri - Hudler, Stajan, Červenka - Stempniak, Backlund, Glencross - Comeau, Jones, Begin.