Montreal – Boston 1:2 (kon.) | Colorado – Anaheim 0:3 (kon.) | Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton Oilers
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Dallas Stars
Čtvrtek 07.02.2013, 04:00 • Rexall Place, Edmonton, Alberta • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (20:29:40)

Zblokované střely: 21:12

Branky a nahrávky: 24. Hemský (Jakupov, Gagner), 48. J. Schultz (Hemský, Hall) - 34. Benn (Jágr, Morrow), 39. Roy (Eriksson, Ryder), 62. Jágr (Benn, Robidas). Rozhodčí: Lee, O'Halloran - Cameron, Devorski. Diváci: 16839.

Hvězdy utkání:

1. Aleš HEMSKÝ (EDM) - 1+1
    2. Loui ERIKSSON (DAL) - 0+1
    3. Jaromír JÁGR (DAL) - 1+1

Jako čeští fanoušci musíme být se závěrem zápasu pochopitelně nadmíru spokojeni. Jaromír Jágr si dnes připsal dva body za jeden gól a jednu asistenci, stejnou bilancí se může na druhé straně pochlubit také Aleš Hemský. Jágr navíc tímto gólem vyrovnal v historických tabulkách na desátém místě v tabulce střelců Luca Robitailla, v tuto chvíli má kladenský rodák na svém kontě 668 zářezů!

61:46
    Dallas právě vstřelil branku!
    Konečně se JAROMÍR JÁGR zase prosazuje! Krásnou kličkou se uvolnil od Whitneyho a od pravého mantinelu se dostal do středu kluziště a poslal kotouč přesně k bližští tyči a získává tak bonusový bod pro Dallas! Asistence: Jamie Benn a Stephane Robidas.

61:30
    Jaromír Jágr je v prodloužení na ledě s Jamiem Bennem.

60:36
    Hemský zkusil střelu po otočce, Lehtonen si pohlídal prostor mezi betony.

60:01

V třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku, kterou zaznamenal ve 48. minutě v přesilové hře Justin Schultz. Předtím byly k vidění dvě tyčky, po jedné na obou stranách, zvonily po střelách Erikssona a Jakupova. Za malou chvilku začne prodloužení.

60:00

59:25
    Dallas je v závěru třetí třetiny aktivnějším týmem, prodloužení už ale nejspíše nezastaví.