Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.) | Columbus – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 4:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:3 (po s.n.) | Buffalo – Montreal 5:4 (po s.n.)
Pittsburgh – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:3 (po pr.) | St. Louis – Detroit 1:5 (kon.)
Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:0 (kon.)
Arizona – Chicago 2:6 (kon.)
Nashville Predators
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Los Angeles Kings
Pátek 08.02.2013, 02:00 • Bridgestone Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:52:51)

54:07
    Hosté si zahrají přesilovou hru, za hrubost jde na dvě minuty na trestnou lavici Mike Fisher (NSH).

51:44

50:28

49:44
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Jarret Stoll (LAK) je vyloučen za držení.

48:28
    Nashville bude hrát v oslabení, Paul Gaustad (NSH) jde za hrubost na dvě minuty.

36:03
    Martin Erat jde na trestnou lavici za faul na brankáře Quicka, hosté si zahrají v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

33:02
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru zásluhou přesné střely zápěstím COLINA WILSONA, který dává svou druhou branku v utkání. Asistence: Shea Weber, Mike Fisher.

32:57
    Justin Williams (LAK) jde na trestnou lavici za hrubost, domácí budou hrát přesilovou hru.

27:01
    COLIN WILSON dává druhou branku Nashvillu, když překonává Quicka v brance Los Angeles Kings střelou zápěstím. Asistence: bez asistence.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Bourque (Legwand, Klein), 28. Wilson, 34. Wilson (Weber, Fisher)

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Josi, Weber, Hannan, Klein, Gill, Ellis - WIlson, Fisher, Erat - Bourque, Legwand, Kosticyn - Spaling, Gaustad, Yip - Clune, Smith, Halischuk
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) - Scuderi, Doughty, Martinez, Vojnov, Muzzin, Drewiske - Brown, Kopitar, Williams - Gagne, Richards, Carter - King, Stoll, Lewis - Clifford, Fraser, Nolan

Rozhodčí: McCauley, Pochmara - Cvik, Murray

Diváci: 17113