Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.) | Columbus – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 4:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:3 (po s.n.) | Buffalo – Montreal 5:4 (po s.n.)
Pittsburgh – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:3 (po pr.) | St. Louis – Detroit 1:5 (kon.)
Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:0 (kon.)
Arizona – Chicago 2:6 (kon.)
Arizona Coyotes
2:6 (0:4, 1:2, 1:0)
Chicago Blackhawks
Pátek 08.02.2013, 03:00 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:39:50)

Phoenix právě vstřelil branku!
    První gól ve třetí třetině dávají domácí, kteří tak již pouze kosmeticky upravují skóre. Na vítězství Chicaga již branka RAFFI TORRESE nebude mít vliv. Asistence: Nick Johnson, Kyle Chipchura.

57:12

55:12
    Jak jinak, opět se vylučuje na straně Phoenixu, na trestnou lavici za hákování putuje Derek Morris, přesilovou hru si zahraje Chicago.

52:00

50:00
    Již jedenáctým domácím hráčem, který jde na trestnou lavici, je Chris Summers, rozhodčí trestají jeho vražení na hrazení dvěma minutami.

48:40

46:40
    Shane Doan (PHX) je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

Chicago právě vstřelilo branku!
    To zavání debaklem! BRYAN BICKELL střelou zápěstím dává pátou branku Chicaga, které jasně dominuje v dnešním utkání. Asistence: Viktor Stalberg.

32:42
    JONATHAN TOEWS střelou zápěstím dává pátou branku Chicaga. Asistence: Marian Hosa.

31:15

29:42

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. Hanzal (Vrbata, Boedker), 59. Torres (Johnson, Chipchura) - 9. Stalberg (Shaw, Bickell), 15. Kane (Toews, Sharp), 18. Bolland (Kane, Sharp), 19. Kane (Sharp, Keith), 33. Toews (Hossa), 36. Bickell (Stalberg)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Schlemko - Sullivan, Vermette, Doan - Boedker, Hanzal, Vrbata - Korpikoski, Gordon, Moss - Torres, Chipchura, Johnsson
    Chicago Blackhawks: Emery (Crawford) - Keith, Seabrook, Brookbank, Leddy, Oduya, Hjalmarsson - Saad, Toews, Hossa - Sharp, Shaw, Kane - Bickell, Kruger, Stalberg - Bollig, Frolík, Mayers

Rozhodčí: Dwyer, Watson - Heyer, Grandt