Turín – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Catania – Bologna 1:0 (kon.) | Pescara – Cagliari 0:2 (kon.)
Neapol – Sampdoria 0:0 (kon.) | Janov – Udinese 1:0 (kon.) | Fiorentina – Inter 4:1 (kon.)
Turín FC
2:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 17.02.2013, 15:00 • Stadio Olimpico di Torino • Italská Serie A

Utkání je u konce, domácí Turín poráží Bergamo 2:1. Výhra je jednoznačně zasloužená, i přes to, že se zrodila až v samém závěru. Domácí šli v první poločase zaslouženě do vedení, tehdy se trefil Cerci. Hosté díky penaltě srovnali v 75. minutě, pokutový kop proměnil Denis. Spravedlnost nakonec ale zvítězila, domácí byli po většinu zápasu aktivnější a tři body jim v závěru vystřelil Birsa. Pro dnešek je to vše, příště se těším znovu na shledanou. (16:53:39)

90+2
    Už to vypadá, že si domácí výhru pohlídají...

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Hra byla přerušena po ošetřování Glika.

87
    FC Turín právě vstřelil branku!

Domácí jdou přeci jen do vedení! Teď už budou hosté kontrovat jen hodně těžko. VALTER BIRSA posílá domácí do vedení po přihrávce Darmiana!

87
    Konec utkání se blíží, pokud zápas skončí remízou, domácí budou hodně smutní. V zápase byli lepším týmem, jediná nepovedená situace v jejich obraně jim ale kazí tříbodový zisk.

84
    Livaja trefuje jen před ním stojícího beka.

82
    Střídání. Odejde Paulo Barreto a místo něj se na hřiště podívá Jonathas.

81
    Hromadná střídání pokračují. Odejde dnes velmi aktivní Rolando Bianchi, nahradí jej Riccardo Meggiorini.

81
    Odchází Maxi Moralez, místo něj se na hřiště podívá Luigi Giorgi.

79
    Nepřesně hlavičkuje domácí obránce Glik, míč jde mimo tři tyče.

77
    Tak to je pro domácí hodně kruté, Turín byl v zápase jednoznačně lepší. Nyní ale bude muset o tři body ještě bojovat, hosté jsou navíc po vyrovnání pochopitelně nabuzení k lepšímu výkonu...

75
    Bergamo právě vstřelilo branku!

Pokutový kop proměňuje GERMAN GUSTAVO DENIS a zápas je tak opět srovnaný!

74
    Domácí gólman Gillet navíc inkasuje žlutou kartu.

74
    Ovšem pozor! Hosté se vrhli do rychlého brejku, který zastavuje jeden z domácích fotbalistů faulem v pokutovém území - sudí Bergonzi píská pokutový kop!