Neděle 17.02.2013, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Držení míče: Liverpool FC 61% - 39% Swansea City. (17:54:49)

Střely na bránu: Liverpool FC 10 - 2 Swansea City.

Střely celkem: Liverpool FC 35 - 3 Swansea City.

Hlavní rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém Swansea City nestačila na domácí Líverpool FC a podlehla mu 5:0. Skóre otevřel ve třicáté čtvrté minutě Gerrard, jenž proměnil pokutový kop. Na začátku druhého poločasu se trefil Coutinho, o čtyři minuty později přidal zásah Enrique a o šest minut později se trefil také Suarez. V sedmdesáté první minutě zahrával Liverpool další rohový kop a bezpečně ho proměnil Sturridge. První poločas nebyl zajímavý a fanoušky na Anfield Road nudil. Nicméně ve druhém poločase se převážně domácí fanoušci bavili. Tříbodový zisk si tak na své konto připisuje Liverpool a Swansea City odjíždí s prázdnou. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+3
    Autové vhazování pro Liverpool na útočné polovině.

90+2
    Na vlastní polovině se pohybuje s balonem domácí Liverpool, soupeř rozehrávku napadá neúspěšně.

90
    Sudí Webb přidává tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Autové vhazování pro hosty.

90
    Liverpool dohrává utkání od osmdesáté čtvrté minuty pouze v deseti hráčích, protože se zranil Agger a domácí celek už nemohl střídat.

87
    Na útočné polovině se pohybují hosté, ale k přímému ohrožení branky se dostávají horko těžko.

86
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

86
    Agger se drží za rameno a s bolestí opouští hrací plochu.

84
    Agger si při dopadu udělal něco s ramenem a křičí bolestí. Na trávníku už jsou lékaři.

84
    Routledge vystřelil, ale domácího brankáře nepřekonal.

84
    Držení míče: Liverpool FC 61% - 39% Swansea City.

82
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Itay Shechter, přichází Angel Rangel.

82
    Nepřesně vystřelil Johnson.

81
    Hostům žádné nebezpečí nehrozilo.

Lucie Rapantová

Branky: 34. Gerrard (pen.), 46. Coutinho, 50. Enrique, 56. Suarez, 71. Sturridge (pen.)

Karty:   76. Hernandez (LIV)

Liverpool FC: Reina ─ Johnson, Carragher, Agger, Enrique ─ Downing, Gerrard, Lucas (72. Allen), Coutinho (60. Henderson) ─ Suarez (78. Borini) ─ Sturridge.
    Swansea City: Vorm ─ Tiendalli, Monk, Bartley, Davies ─ Britton, Agustien, de Guzman ─ Lamah (64. Routledge), Shechter (82. Rangel), Hernandez (76. Dyer).

Rozhodčí: Webb ─ Mullarkey, Cann