Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 4:7 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:5 (kon.)
Havířov – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 2:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.)
SHK Hodonín – Chotěboř 7:1 (kon.) | Pelhřimov – Břeclav 3:4 (po pr.)
SC Marimex Kolín
5:4 (2:0, 0:1, 3:3)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 20.02.2013, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Uff.. To byly nervy! z vyrovnaného utkání si odvážejí 3 body domácí! V poslední minutě poslední třetiny rozhodl domácí Petr Morkes, který vstřelil vítězný gól tohoto zápasu!
    Za zmínku ještě určitě stojí úspěšný start Martina Sejpala v kolínském dresu, který v dnešním utkání výborně chytal!
    Z tohoto zápasu je to vše, děkuji za pozornost, a na příště se opět těším z Kolína, mějte se krásně! (20:12:50)

60:00

59:18
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kdo tady dnes nebyl velmi o hodně přišel!!!Ukázkovou akci předvedl PETR MORKES, který ujel všem hráčům, objel vyjetého Slámu z branky, a do prázdné branky strefuje 5. gól Kolína v poslední minutě!
    Asistence: Kadlec

58:30
    Zakázané uvolnění Kolína.

58:16
    Žďár právě vstřelil branku!

Odbily poslední 2 minuty třetí třetiny a je vyrovnáno! Hosté využívají přesilovku a vyrovnávající branku střílí JOSEF HRON. Stav je tedy zatím nerozhodný 4:4!
    Asistence: Jiří Dítě

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty 3.třetiny.

57:22
    Kozlové brání co to jde. Zdlouhavý boj o puk u mantinelu byl odpískán. Vhazuje se před Sejpalem.

56:32
    Vyloučen Martin Mejzr (kol) - 2 minuty za hákování. Hosté nyní mají velkou příležitost vyrovnat!

56:15
    Kozlové si zahrávají s ohněm! Plameny jsou v tlaku, a kolínští brání co to jde!

55:11
    Radek Špring výborně vyvezl puk do útočné třetiny a mezi kruhy poslal zadní přihrávku na Martina Mejzra, který měl krásný místo na střelu, škoda že střela byla tečovaná a mířila o chlup vedle.

53:58

Velmi rychlou zpětní vazbu předvedly teď Plameny. Po buly se hnaly okamžitě do útoku! Na předchozí gól odpověděl za 16 vteřin KUNSTMÜLLER. Hosté snižili stav utkání na 4:3.
    Asistence: Staněk

53:42

Pavučinky vymetl v pravém rohu branky JIŘÍ KADLEC po přesné přihrávce od Petra Morkese. Kozlové mají nyní dvoubrankové vedení.

53:30
    Menší tlak domácích před Slámou.

53:21

53:08

52:38
    Špringl poslal rychlou střelu po zemi na Slámu, ten však puk drží! Vhazuje se před ním.

51:21
    Sudí opět vylučuje! Tomáš Smejkal (ZNS) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

51:17
    Dnešní utkání sleduje 570 diváků.

50:13
    Hosté i domácí v plném počtu.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 4. Cerk (Mejzr, Malý), 16. Mejzr (Cerk), 49. Kadlec (Morkes, Pácal), 54. Kadlec (Morkes, Šifta), 60. Morkes (Kadlec) - 38. Pleva (Smejkal, Dítě), 43. Kaňka (Ježek), 54. Kunstmüller (Staněk), 59. Hron (Dítě)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Brázdil) - Barták, Hanzl, Nedbal, Pácal, Pýcha, Špringl, Chaloupka, Cerk, Jankovský, Ježek, Kadlec, Malý, Mejzr, Morkes, Semirád, Skokan, Šafránek, Šifta, Vágner, Zumr
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Opršal) - Pleva, Smejkal, Staněk, Střecha, Šír, Beneš, Březina, Dítě, Hron, Ondřej Ježek, Kaňka, Kočan, Kotlík, Kunstmüller, Man, Plachý, Vítek

Rozhodčí: Stolín - Špringl, Tasch