Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 4:7 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:5 (kon.)
Havířov – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 2:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.)
SHK Hodonín – Chotěboř 7:1 (kon.) | Pelhřimov – Břeclav 3:4 (po pr.)
SC Marimex Kolín
5:4 (2:0, 0:1, 3:3)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 20.02.2013, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:18
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kdo tady dnes nebyl velmi o hodně přišel!!!Ukázkovou akci předvedl PETR MORKES, který ujel všem hráčům, objel vyjetého Slámu z branky, a do prázdné branky strefuje 5. gól Kolína v poslední minutě!
    Asistence: Kadlec

58:16
    Žďár právě vstřelil branku!

Odbily poslední 2 minuty třetí třetiny a je vyrovnáno! Hosté využívají přesilovku a vyrovnávající branku střílí JOSEF HRON. Stav je tedy zatím nerozhodný 4:4!
    Asistence: Jiří Dítě

56:32
    Vyloučen Martin Mejzr (kol) - 2 minuty za hákování. Hosté nyní mají velkou příležitost vyrovnat!

55:11
    Radek Špring výborně vyvezl puk do útočné třetiny a mezi kruhy poslal zadní přihrávku na Martina Mejzra, který měl krásný místo na střelu, škoda že střela byla tečovaná a mířila o chlup vedle.

53:58

Velmi rychlou zpětní vazbu předvedly teď Plameny. Po buly se hnaly okamžitě do útoku! Na předchozí gól odpověděl za 16 vteřin KUNSTMÜLLER. Hosté snižili stav utkání na 4:3.
    Asistence: Staněk

53:42

Pavučinky vymetl v pravém rohu branky JIŘÍ KADLEC po přesné přihrávce od Petra Morkese. Kozlové mají nyní dvoubrankové vedení.

51:21
    Sudí opět vylučuje! Tomáš Smejkal (ZNS) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

48:55

JIŘÍ KADLEC nádherně vstřelil 3 branku domácích a posílá tím tým do vedení!
    Asistence: Morkes, Pácal.

48:13
    Současně vyloučeny:
    Václav Jankovský (kol) na 2 minuty za vražení na hrazení.
    Michal Kaňka (zns) - 2 minuty hrubost.

42:29

A je vyrovnáno! Kozlové nešťastně dostali v úvodu 3. třetiny branku. Vyrovnávající gól střílí MICHAL KAŇKA! Stav je tedy 2:2.
    Asistence: Ondřej Ježek

39:52
    Ještě se v poslední minutě 2. třetiny vylučuje! Na trestnou lavici míří hráč Plamenů - Pavel Staněk na 2 minuty za hákování.

37:40

Domácím se skvěle dařilo bránit v oslabení 1:59 minut, ale v poslední sekundě se to bohužel zkazilo. Branku na 2:1 dává MARTIN PLEVA!
    Asistence: Smejkal, Dítě

35:39
    Současně vyloučena jedna obrana Kolína a to Karel Nedbal(držení protihráče) společně s Lukášem Skokanem (nedovolené bránění) oba na 2 minuty!
    Nyní Plameny mají přesilovku 5 na 3!

33:44
    Další vynikající zákrok Martina Sejpala!

32:27
    Nyní si zahrají dvou minutovou přesilovku Plameny! Petr Morkes potrestán za držení hole!

28:19
    Kozlové mají opět přesilovku 5 na 4! Vyloučen hráč hostí Libor Střecha - 2 minuty za držení protihráče.

24:28
    Kozlové si zahrají přesilovku! Vyloučen žďárský hráč Luboš Kunstmüller na 2 minuty za podražení.

22:41
    Musím vyzdvihnout velmi krásný zákrok Martina Sejpala, který úžasně vychytal lapačkou střelu od Jiřího Dítěte.

22:14
    V úvodu druhé třetině sudí vylučuje! Na trestnou lavici si jede Martin Mejzr za držení protihráče. Plameny nyní mají 2 minutovou přesilovku!

17:59
    David Šafránek míří na trestnou odpykat si 2-minutový trest za podražení!

15:23

A je to tam! Kozlové v přesilové hře opět vynikajícně prostřelili Slámu!!! K druhému gólu se hlásí MARTIN MEJZR po asistenci Ondřeje Cerka. Stav utkání 2:0.

14:41

12:41
    A máme tu další vyloučení, ale tentokrát na straně Kolína, 2 minutový trest si odsedí Jan Hanzl za nedovolené bránění.

7:18
    První vyloučení dnešního zápasu si odpykají hosté - a to za příliš hráčů na ledě, trest si odsedí Vojtěch Šír. Kozlové nyní mají 2- minutovou přesilovku!

3:06

Nádhera. Toto byla opravdu povedená akce, Kozlové úspěšně ubránili menší tlak Plamenů a hnali se do protiútoku, kde v krásné kombinaci domácího kapitána Josefa Malého, Martina Mejzra a Ondřeje Cerka doslova prostřelili Jiřího Slámu. Střelec této branky byl ONDŘEJ CERK, a touto brankou otevírá skóre dnešního zápasu!

0:56
    První šance Martina Plevala, vystřelil od modré, ale těsně minul cílovou branku!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 4. Cerk (Mejzr, Malý), 16. Mejzr (Cerk), 49. Kadlec (Morkes, Pácal), 54. Kadlec (Morkes, Šifta), 60. Morkes (Kadlec) - 38. Pleva (Smejkal, Dítě), 43. Kaňka (Ježek), 54. Kunstmüller (Staněk), 59. Hron (Dítě)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Brázdil) - Barták, Hanzl, Nedbal, Pácal, Pýcha, Špringl, Chaloupka, Cerk, Jankovský, Ježek, Kadlec, Malý, Mejzr, Morkes, Semirád, Skokan, Šafránek, Šifta, Vágner, Zumr
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Opršal) - Pleva, Smejkal, Staněk, Střecha, Šír, Beneš, Březina, Dítě, Hron, Ondřej Ježek, Kaňka, Kočan, Kotlík, Kunstmüller, Man, Plachý, Vítek

Rozhodčí: Stolín - Špringl, Tasch