Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 4:7 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:5 (kon.)
Havířov – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 2:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.)
SHK Hodonín – Chotěboř 7:1 (kon.) | Pelhřimov – Břeclav 3:4 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 20.02.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

60:00
    Konec zápasu. (19:43:01)

59:55
    Vsetín vyhodil. Tři body zůstávají na Valašsku!

59:40
    Frýdek v šesti, vhazuje se po Hromadově levici.

59:40
    Icing domácích. Ve stejném čase timeout pro domácí VHK.

58:35
    Pro domácí naštěstí Sluštík nenašel kotouč mezi bruslemi.

58:21
    Vhazuje se po Hromadově pravici. Poslední dvě minuty třetí třetiny budou ještě napínavé.

57:33
    Vsetín hájí těsný náskok, Škatula pálil pouze do Tesaříkových bruslí.

57:04
    Vhazování po levici Hromady.

56:24
    Martin Kubo předvedl skvělý bekhendový blafák, Chvostek už ležel a jen se natahoval lapačkou. Právě ta však ukryla kotouč do své moci! Obrovská šance na vstřelení pojistné branky!

55:58
    Milan Ovšák se nabídl na kruzích a dostal přihrávku přímo na do prostoru mezikruží. Kotouč následně poslal do ramene vsetínského brankáře.

55:49
    Petr Hromada raději ukryl kotouč pod svou výzbroj. Vhazuje se po jeho pravici.

55:00
    Tichý osvobozuje Vsetín svým výjezdem po vyhraném buly.

54:54
    Teper byl faulován při střele Františkem Zúbkem (VSE), který dostává dvě minuty za podražení.

54:34

53:46
    Vrba se hnal do úniku a už chtěl pálit na branku, ale jeho snahu zastavila píšťalka sudího značící ofsajd.

53:19
    Hosté jsou ve čtyřech.

53:00
    Žabčíkova rána končí na rameni Chvostka.

52:34
    Je tu druhá přesilovka 5 na 3 pro Vsetín. Na trestnou lavici míří Gajda (FRM) za podražení. 45 sekund bude trvat výhoda dvou hráčů v poli.

51:47
    Na trestnou lavici zamíří dva hráči z obou celků. Za Vsetín je to Jiří Farda a za hosty Štefan Šimkovič.

Dominik Tobola

Branky a nahrávky: 10. Zúbek (Farda, Brezáni), 36. Dubec (Podešva) - 26. Gogolka (Sluštík, Teper)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Vrba, Tesařík, Tichý, Žabčík, Hoďa, Vodák - Zúbek, Vaněk, Brezáni, Vítek, Hruška O., Hruška P., Dubec, Podešva, Kubo, Šiafutdinov, Holík.
    HC Frýdek-Místek: Chvostek (Horváth) - Gajda, Tomis, Měkýš, Ovšák, Krutil - Štubňa, Koky, Gogolka, Škatula, Sluštík O., Slovák, Sluštík P., Šimkovič, Kelner, Teper.

Rozhodčí: Škach – Goňa, Smilek