Chomutov – Motor ČB 6:2 (kon.) | HC Kladno – Písek 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Vsetín 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Slavia – Olomouc 6:2 (kon.) | Sparta – Přerov 6:5 (kon.)
Pardubice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – Havířov 3:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
AZ Havířov
Pátek 22.02.2013, 18:00Extraliga staršího dorostu

Konec utkání, domácí berou všechny body, Havířov vyjde naprázdno. Na obou stranách se dnes hodně vylučovalo, a to byl rozhodující faktor dnešního zápasu. Rozhodla totiž druhá branka Radomíra Vaňka, která padla v přesilové hře. Hosté si pak vytvořili solidní příležitosti, leč branku z nich nevytěžili. Ještě jednou prosím omluvte technické problému z první třetiny. Nashledanou u dalších utkání. (20:10:36)

60:00

59:30
    Vyloučen Sebastian Gorčík (KVA), osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

59:45
    Sebastian Gorčík dostal trest do konce utkání za nesportovní chování, ve stejném čase si bere také domácí kouč Eismann oddechový čas!

59:30
    Kouč hostí Janeček si vyžádal oddechový čas!

59:00
    Minuta do konce utkání, domácí stále vedou rozdílem jediné branky.

57:18
    Vyloučen Patrik Gola, menší trest hrubost. A navíc desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

56:27
    Brankář Frček teď zachránil domácí ! Ve vyložené Golově šanci vyrazil kotouč hokejkou!

55:17
    Teď mají hosté šanci vyrovnat! Dvě minuty si jde odsedět Jiří Janata (KVA). Menší trest - podražení.

54:48
    Čas na vyrovnání se krátí, hosté to ví, ale vhazuje se před Turšnerem.

53:20
    Ondřej Šafář (KVA), ve vyložené šanci trefil pouze Turšnerovo rameno!

52:53
    Kotouč vyhozen mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

50:59
    Ondřej Beránek se snažil znovu trefit mezírku mezi betony hostujícího brankáře, ten byl pozorný.

50:00
    Hosté mají přesně deset minut na to, aby vstřelili vyrovnávací branku. Zda se jim to podaří, záleží pouze na nich.

48:59
    Havířov v plném počtu.

48:25
    Sebastian Gorčík vyslal od modré čáry dělovku, kterou však Turšner má ve své lapačce.

46:59
    Energie bude hrát znovu v pěti proti čtyřem. Může za to Václav Potočný (HAV), který si odsedí dvě minuty za hákování.

46:30
    Vyhozený puk tečoval Hroch, rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

45:42
    Ondřej Beránek byl natlačen na brankovou konstrukci Turšnerovy brány. Po chvíli se zvedá, a zdá se, že je v pořádku.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 2. Vaněk, 29. Gorčík (Hroch), 45. Vaněk (Gorčík) - 23. Gola (Orság), 31. Bednář (Gola, Kotala)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Černý) - Šafář, Vaněk, Bláha, Michálek, Rulík, Veverka - Beránek, Pfister, Dimitrov, Rubeš, Hroch, Gorčík, Petrov, Osmík, Janata, Novák
    AZ Havířov: Turšner (Stroka) - Ďurkáč, Dudek, Heinzl, Adamík, Chroboček, Potočný V., Potočný J., - Orság, Kotala, Pořízek, Carbol, Polak, Sonnek, Gola, Bednář, Synek, Gola P., Caruk