Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (po pr.)
Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 25.02.2013, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Play-off KHL

59:14
    Vondrka se z křídla řítil na Jerjomenka, ale brankář Dinama chytá!

57:53
    Ölvecký měl na hokejce vyrovnání, ale Jerjomenka nedokázal prostřelit. Po této akci se na letě strhla šarvátka mezi Šťastným a Gorochovem.

57:16
    Solovjov vypálil od modré čáry, ale Janus si výborně povyjel a jeho střelu likviduje.

55:00
    Dnešní utkání sleduje 10 055 diváků - je vyprodáno!

53:48
    Kukumbergovu střelu Jerjomenko pouze vyrazil betonem. Juraj Mikúš však byl daleko a nedostal se tak k dorážce. Kdyby se to podařilo, tak by Mikúš dorážel do prázdné brány.

49:44
    Janus předvádí neuvěřitelné zákroky a drží Slovan nad vodou!

48:52
    Cvětkov ve své individuální akci zaháknut a Slovan tak jde do tří. Na dvě minuty jde Michal Sersen. Pro Dinamo je zde velká šance na opětovné odskočení na rozdíl dvou branek.

47:56
    Švarný (SBA) je vyloučen na dvě minuty a tlak Slovana tak bude nyní přibržděn.

47:09
    Petružálek si opět udělal v obraně Slovana den otevřených dveří, ale přihrávkou nenašel Cvětkova, který čekal před prázdnou bránou.

46:24
    Trenér Dinama sáhl po oddechovém čase. I on cítí, že je třeba s průběhem třetí třetiny něco udělat.

46:24
    Slovan právě vstřelil branku!

Tlak Slovana je odměněn i kontaktní brankou! To co nyní předvádí domácí hokejisté je neuvěřitelné. VLADIMÍR MIHALÍK dostal do mezikruží rychlou přihrávkou a dělovkou propálil Jerjomenka. Tomu skvěle clonil Kytnár, který má na brance také svůj podíl. Asistence: Libor Hudáček

43:37
    Miklík vypálil od modré čáry a poté se puk několikrát odrážel před brankoviště, ale domácí ho do brány nedostali. Slovan však nyní ožil a chce se o svou šanci ještě poprat.

42:50
    Ihned po buly pálil nebezpečně Hudáček, ale Jerjomenko opět perfektní.

42:25

Juraj Mikúš našel před bránou volného IVANA ŠVARNÉHO a ten z bezprostřední blízkosti překonal Jerjomenka. Slovan tak ještě neřekl své poslední slovo, vedení o dvě branky již není nemožné smazat! Asistence: Juraj Mikúš, Milan Bartovič

41:40
    Ölvecký byl zaháknut Cvětkovem a Slovan si tak zahraje přesilovou hru. Domácí fanoušci by si zasloužili alespoň čestný úspěch.

36:17
    Fanoušci Slovana se konečně dočkali. Na dvě minuty za podražení odchází Kasjančuk a přesilovku si tak zahrají i domácí.

34:34
    Jeden z domácích opět zlomil hokejku, ale nyní to Dinamo využít nedokázalo a Slovan se tak osvobozuje.

33:55
    Kytnár vypálil z velkého úhlu a Jerjomenko pouze vyrazil puk před sebe. Kytnár však hrál zbytečně agresivně a trefil hokejkou soupeře do tváře a vidí za to dvě minuty.

32:50
    Daňo vypálil a těsně před Jerjomenkem tečoval puk Šťastný, ale hostující brankář dokázal reagovat i na tuto teč.

30:34
    Dinamo právě vstřelilo branku!

JANNE JALASVAARA využívá přesilovou hru přesnou střelou do růžku Janusové brány. Domácí hráli ve čtyřech a navíc jeden z nich i bez hokejky a takové šance Dinamo dokáže využít. Asistence: Maxim Solovjov a Denis Kokarev

28:23
    Navíc je na dvě minuty za podražení vyloučen Švarný.

27:13
    Hosté to nyní zahráli až moc na krásu, ale přestože několik krásných přihrávek vyšlo, tak ta poslední před okrytou bránu už ne.

26:28

Tak to je obrovská škoda! SERGEJ KOŇKOV se dral za odraženým pukem a po chybičce Mihalíka se Koňkov dostal až před Janusa a toho si vychutnal kličkou. Asistence: Dmitrij Pěstunov a Jurij Baběnko

24:38
    Na opačné straně vystřelil Sersen, ale proti vyrovnávací brance byla lapačka Jerjemenka.

12:27
    Na hostující straně odchází Jalasvaara, Kvapil a Mosaljov, na straně domácích Ölvecký a Daňo. Z toho plyne přesilová hra pro Slovan.

12:27
    Na druhé straně se dostal Sersen do dobré příležitosti, ale perfektní Jerjemenko chytá. Před bránou hostujícího brankáře se strhla pořádná mela a vypadá to na hromadné vyloučení.

11:32

JAKUB PETRUŽÁLEK si udělal z obránců Slovana nehybné kůžely a po individuální akcí střílí úvodní branku zápasu. Petružálek dává Slovanu už celkově pátý gól v této sérii a trefuje se tak zatím v každém zápase této série. Asistence. Andrej Mironov, Alexandr Jerjomenko

06:54
    Kasjančuk ujížděl sám na Janusa, ale ten dokázal lapačkou vyrazit puk! Opět se dostal Kasjančuk do velké šance zásluhou obrovské chyby v defenzívě domácích.

05:34
    Bartovič udělal obrovskou chybu a málem z toho domácí vstřelili první branku, ale Janus podržel svůj tým.

04:16
    Mojžíš sekl soupeře a přestože to vypadalo, že to hostující hráč hodně přihrál, tak je třeba říci, že sekera tam byla a Slovan tak jde do čtyř.

01:29
    Cvětkov dostal rychlou přihrávku mezi kruhy a okamžitě posílal puk na Janusa, který si připsal první výtečný zákrok.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 43. Švarný (Mikúš, Bartovič), 47. Mihalík (Hudáček) - 12. Petružálek (Mironov, Jerjomenko), 27. Koňkov (Pěstunov, Baběnko), 31. Jalasvaara (Solovjov, Kokarev)

HC SLOVAN Bratislava: Janus (Konrád) - Sigalet, Sersen, Mojžiš, Švarný, Mihalik, Tabaček, Luža - Vondrka, Bližňák, Miklík - Bartovič, J. Mikúš, Kukumberg - Hudáček, Kytnár, Bakoš - Ölvecký, Šťastný, Daňo - T. Mikúš
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) - Graňák, Novák, Solovjov, Jalasvaara, Gorochov, Mironov, Barancev - Koňkov, Soin, Baběnko - Kokarev, Cvětkov, Petružálek - Kasjančuk, Gorovikov, Sopin - Kvapil, Pěstunov, Mosaljov - Lukin

Rozhodčí: Sergeyev, Ravodin - Balodis, Dedulya

Diváci: 10 055