New Jersey – Winnipeg 2:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 8:3 (kon.) | Chicago – Columbus 1:0 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 5:3 (kon.) | Calgary – Arizona 5:4 (kon.)
Anaheim – Colorado 4:3 (po pr.)
Sportovní klub Kadaň
1:2 (1:1,0:1,0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 25.02.2013, 18:00 • ZS Kadaň • Play-off Chance ligy

Hosté z Třebíče dokázali i potřetí v řade a vedou už 3:0 na zápasy. O branky se postarali Stoklasa a za hosty skórovali Dolníček a Kaut. (20:23:47)

60:00

59:43
    Petr Jíra (KAD) vyloučen za hákování.

59:27
    Domácí byli v pásmu svého soupeře, ale branku nedali.

59:05
    Strmeň na střídačce!

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

59:05
    Bude se vhazovat v útočném pásmu Třebíče.

58:02
    Puk skončil na hostující střídačce. Vhazuje se ve středním pásmu.

56:51
    Kadaňští získali buly po pravici hostujícího strážce branky.

55:48
    Buly před hostující brankou.

54:53
    Semanovy sklouzl puk z hokejky v nejméně vhodný okamžik, byl totiž před Čiliakem a mohl zakončovat.

53:59
    Ofsajd Třebíče.

53:30
    Ostřížek zakončil do ochranné sítě. Vhazuje se před Strmeněm.

52:32
    Čuřík se nadvakrát snažil překonat Strmeně - marně.

51:40
    Zdráhalovo nahození kryje Strmeň.

51:14
    Nejprve Dočekal a po něm i Dolníček zkusili pozornost domácího brankáře. Ten ale svůj tým drží.

50:31
    Libor Šulák (KAD) vyloučen za držení.

50:01
    Puk skončil mimo hřiště. Bude se vhazovat před domácím brankářem.

48:59
    Hosté vystihl rozehrávku Kadaně, ale Dočekal si na Strmeně nepřišel.

47:49
    Puk má ve své moci Čiliak.

47:03
    Hosté byli chvíli usazeni před Strmeněm, ale nyní se hra odehrává před jejich brankou.

45:50
    Kadaň kombinuje v pásmu Třebíče.

45:02
    Třebíč vyhazuje.

44:21
    Vyloučen Sláma (TRE) na dvě minuty za hákování.

41:41
    Kadaň se snaží prodrat do útočného pásma - marně.

40:01

40:00

39:45
    Domácí kombinují před hostující brankou.

39:07
    Pelc trefil boční síť!

38:58
    Čiliak stáhl do své moci střelu od Tomáše Schmidta. Vhazuje se po jeho levici.

37:51
    Martin Dočekal (TRE) vyloučen za sekání.

37:42
    Zakázané uvolnění Kadaně.

37:17
    Andresova střela nadělal Čiliakovi menší problémy, ale jeho spoluhráči odehráli puk mimo nebezpečí.

34:43
    Szakalovu střelu stáhl efektivně lapačkou Čiliak.

34:27
    Kadani se nedaří usadit před Čiliakem.

33:13
    David Rangl (TRE) vyloučen za nedovolené bránění.

33:03
    Domácí byli chvíli v pásmu Třebíče, ale nyní mají puk na holích hosté.

32:00
    Hosté nachytáni v postavení mimo hru.

30:45
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Střela od TOMÁŠE KAUTA propadla domácímu brankáři do branky. Asistence: Milan Přibyl.

28:58
    Schmidtovu střelu si nechal Čiliak mezi svými betony.

28:40
    Petr Jíra (KAD) vyloučen za hru vysokou holí.

28:31
    Gajovský získal pro svůj tým útočné pásmo.

27:25
    Martin Dočekal (TRE) vyloučen za podražení.

26:58
    Pokus Zdráhala kryje Strmeň.

26:32
    Bude se vhazovat před Čiliakem.

26:05
    Slámovu střelu tečoval Strmeň do rohu kluziště.

25:31

25:25
    Icing Kadaně.

24:51
    Kadaň si nevytvořila žádnou střeleckou pozici a hosté vyhodili puk ze svého pásma.

23:51
    Gajovského dorážka minula pravou tyč třebíčské branky!

22:50
    Po sérii střel se hosté osvobozují.

22:15
    Domácí uzamkli svého soka v jeho pásmu.

21:31
    Tomáš Vondráček (TRE) vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.

20:55
    Zakázané uvolnění na straně Třebíče.

20:01

20:00

19:20
    Jírovo nahození skončilo na zadním mantinelu.

18:40
    Po špatné rozehrávce Kadaně se k zakončení dostal Dočekal, ale domácí brankář Strmeň byl připraven.

17:43
    Střela Kolčavy lízla břevno třebíčské branky.

12:51
    Hosté využívají, díky kombinaci, přesilovku. Střelcem branky je DAVID DOLNÍČEK. Asistence: Tomáš Kaut a David Rangl.

12:12
    Jaroslav Hafenrichter (KAD) je po debatě sudích potrestán trestem ve hře. Pětiminutový trest odsedí Stanislav Škorík.

12:12
    Domácí se osvobodili a Gajovský svou střelou zaměstnal Čiliaka.

11:43
    Bronislav Andres (KAD) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

11:13
    Chlouba projel podél mantinelu do útočného pásma, ale jeho akce neměla dlouhého trvání.

10:45
    Hosté získali díky tlaku další buly před domácí brankou.

09:49
    Přibylo nahození, na branku Kadaně, skončilo až v ochranné síti. Vhazuje se ve středu hřiště.

09:11

08:44
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Střelu od modré čáry tečoval před Čiliakem PETR STOKLASA a otevírá skóre utkání. Asistence: Petr Mainer.

08:23
    Fořt zalehl za hostují brankou puk a tudíž se bude vhazovat před Čiliakem.

08:03
    Špatná rozehrávka domácích má za důsledek další zakázané uvolnění.

07:46
    Vondráčkovu střelu z levého kruhu pokryl Strmeň.

07:20
    Díky nahození od Havla získala Kadaň další buly před Čiliakem.

06:25
    Icing Třebíče.

06:17
    Stoklasovo nahození před branku lízlo boční síť!

06:01

05:28
    Chloubovo střela jen těsně minula břevno třebíčské branky!

04:19
    Seman pronikl do pásma Třebíče a donutil k zásahu Čiliaka. Bude se vhazovat po levici třebíčského brankáře.

03:23
    Po střele od Rangla a několika dorážkách dojíždějících útočníků musel zasáhnout Strmeň.

03:07
    Domácí zahrávají na další zakázané uvolnění.

02:51

02:10
    Malenovo nahození neudržel Strmeň ve své moci ale jeho spoluhráči mu pomohli situaci uklidnit.

01:20
    Strmeň musel zasahovat proti střele Ostřížka. Hosté se ale k další střele nedostali.

00:35
    Domácí první lajna si vytvářela tlak na hostující obranu, ale nyní jsou u puku hosté.

00:01

Vše je připraveno na začátek utkání, za chvíli začíná třetí čtvrtfinále play-off 2013.

Nyní bude znít na zimním stadióně česká státní hymna.

Nyní nastupují bojovníci v černožlutých dresech.

Třebíč už je na ledové ploše.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Kaššák) - Schmidt, Szakal (C), Mazanec, Pelc, Havel, Kolčava, Šulák - Hafenrichter, Gajovský, Jíra (A) - Stoklasa, Mainer, Seman - Ton (A), Chlouba, Kaše - Hrabák, Škorík, Andres

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena (A), Rangl, Dlapa, Zdráhal, Čejka, Sláma (A), Bilčík, Moučka - Káňa, Dolníček (C), Dočekal - Křivohlávek, Ostřížek, Vondráček - Fořt, Nahodil, Čuřík - Kadela, Kaut, Přibyl

Rozhodčí: Schmejkal, Pavlovič - Brejcha, Suchánek.

Druhý zápas:

Po prohře v prvním zápase nastoupil kadaňský tým v odvetě opět na ledě Třebíče sebevědomě. V první třetině si připravil Sportovní klub několik slibných šancí, ale především díky domácímu brankáři Čiliakovi zůstal stav po odehraných 20ti minutách bez branek. V druhém dějství využila Kadaň přesilovou hru, střelcem branky zápasu byl Ondřej Kaše. Domácí tým vyrovnal v 53.minutě. David Ostřížek trefil přesně horní růžek branky. Domácí tým byl poté v euforii, Kadaň navíc oslabil díky trestu 5 minut + do konce utkání Jakub Trefný. Třebíč svou šanci využila a otočila zápas. Vítěznou branku vstřelil v 55.minutě Tomáš Fořt - 2:1. Domácí tým pak přidal ještě v poslední minutě pojistku při powerplay Kadaně. Na konečných 3:1 skóroval svou druhou brankou v zápase Ostřížek.

První zápas:

První bod v sérii získali domácí tým, když vyhrál 3:2. O vítězství bílých hvězd rozhodla druhá třetina, ve které padly 4 branky z celkových pěti. Skóre otevřela jako první Třebíč, prosadil se Lukáš Nahodil. O dvě minuty později srovnal TOMÁŠ SCHMIDT. V posledních zápasech bodující bek nepohrdl přihrávkou od Petra Jíry. Mezi 36. až 39. minutou rozhodla Třebíč o výhře. Využila totiž dvě přesilové hry. Nejprve se prosadil Jan Káňa a po něm David Rangl. Kadaň odvolala minutu a půl před koncem zápasu brankáře a přineslo jí to branku. Přesně čtyřicet osm vteřin před koncem zakládní hrací doby snížil NIKOLA GAJOVSKÝ. Více už ale černožlutí hokejisté nestihli a tak prohráli první utkání play-off.

Máme tu třetí zápas čtvrfinálové série mezi Kadaní a Třebíčí. Lepší pozici mají hosté z Vysočiny, jelikož v úvodních dvou duelech dokázali na vlastním ledě porazit černožluté hokejisty. První utkání vyhráli třebíčští 3:2. V odvetě vedla Kadaň po dvou třetinách 1:0, ale bohužel v poslední části o vedení přišli. Dnes je tedy na programu třetí duel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 9. Stoklasa (Mainer) - 13. Dolníček (Kaut, Rangl), 31. Kaut (Přibyl)

Rozhodčí: Schmejkal, Pavlovič - Brejcha, Suchánek