Detroit – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Montreal 2:5 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:1 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 3:2 (kon.)
Colorado – San Jose 3:2 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
New York Islanders
Pondělí 11.03.2013, 00:10NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (02:40:37)

51:22
    Znovu se vylučuje, tentokrát na straně Islanders, na trestnou lavici odchází Kyle Okposo za hrubost.

50:26

48:26
    Brooks Orpik je třetím vyloučeným hráčem Penguins, za hákování jde na dvě minuty na trestnou lavici.

46:39
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Penguins deklasují svého soupeře, šestou branku dává PASCAL DUPUIS a svůj pátý bod zaznamenávají shodně Kunitz i Crosby! Asistence: Sidney Crosby, Chris Kunitz.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Pittsburgh: 5

NY Islanders: 6

40:00

39:24
    Paul Martin je vyloučen na dvě minuty za držení, hosté budou dohrávat druhou třetinu v početní převaze.

33:50
    Islanders jsou "na kolenou"! Pátou branku Penguins dává JAMES NEAL střelou příklepem po přihrávce Letanga. Asistence: Kris Letang.

33:34
    CHRIS KUNITZ zaznamenává "čistý" hattrick, když střelou zápěstím opět překonává Nabokova a domácí hokejisté vedou již o tři branky. Asistence: Kris Letang, Sidney Crosby.

28:07
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté zásluhou branky BRADA BOYESE snižují náskok Penguins na 1:3, přesto však domácí dominují na ledě, což dokazuje statistika střel na bránu - 14:5 pro Pittsburgh. Asistence: Casey Cizikas, Matt Moulson.

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

Pittsburgh: 12

NY Islanders: 4

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Dupuis (Kunitz, Crosby), 14. Kunitz (Neal, Crosby), 17. Kunitz (Neal, Crosby), 34. Kunitz (Letang, Crosby), 34. Neal (Letang), 47. Dupuis (Crosby, Kunitz) – 29. Boyes (Cizikas, Moulson)

Pittsburgh Penguins: Vokoun (Fleury) - Martin, Orpik, Niskanen, Letang, Eaton, Engelland - Kunitz, Crosby, Dupuis - Bennett, Malkin, Neal - Cooke, Sutter, Kennedy - Glass, Jeffrey, Adams
    New York Islanders: Nabokov (Poulin) - MacDonald, Hamonic, Hickey, Višňovský, Martínek, Streit - Moulson, Tavares, Boyes - Bailey, Nielsen, Okposo - Grabner, Reasoner, Ullström - Martin, Cizikas, McDonald

Rozhodčí: Martell, Jackson - Miller, G. Devorski

Diváci: 18634