Detroit – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Montreal 2:5 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:1 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 3:2 (kon.)
Colorado – San Jose 3:2 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:6 (0:4, 4:2, 1:0)
Edmonton Oilers
Pondělí 11.03.2013, 00:00NHL

Dnešní zápas byl reklamou na hokej. Domácí začátek zápasu doslova zaspali a v první třetině prohráli 0:4. Ovšem ve druhé třetině začali hrát lépe, zápas dostal obrovský náboj a jestřábi dokázali snížit na 4:6. Ve třetí části hráči Chicaga nepůjčili soupeřům puk, avšak ani to nestačilo na zvrat zápasu. Největší zásluhu na tom má hostující brankář Danis, který předvedl několik neuvěřitelných zákroků. Hosté tedy vítězí na ledě Chicaga 5:6!

To je z dnešního nočního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost.
    (02:46:24)

60:00

55:57
    Hossa usedá na trestnou lavici. Velká pomoc pro hostující tým, který je celou třetinu pod velkým tlakem.

52:15
    Schultz usedá na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

47:06
    Chicago právě vstřelilo branku!
    PATRICK KANE využil přesilové hry a vstřelil kontaktní branku! Po Bollandově křižné přihrávce měl Kane mnoho času, tak zamířil a vymetl ''pavučiny''. 5:6!

45:46
    Šmíd si usedá na trestnou lavici za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:10.

40:00

37:30
    Menší potyčka na ledové ploše vyústila ve 2 menší tresty. Hrát se bude 4 na 4.

37:12
    Asistence: Kane, Keith

35:56
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté opět odskakují na rozdíl 3 branek. Přesilovou hru využil TAYLOR HALL, který tečoval střelu Nugent-Hopkinse.
    Asistence: Nugent-Hopkins, Schultz

35:05
    SHELDON BROOKBANK skŕouje v oslabení po obrovské chybě Gagnera v útočném pásmu.
    Asistence: Hossa

34:22
    Edmonton si zahraje přesilovou hru.

30:28
    Hosté využívají přesilovou hru! SHAWN HORCOFF tečoval střelu Nugent-Hopkinse z křídla a posílá hosty do vedení 2:5.
    Asistence: Nugent-Hopkins

28:31
    Hosté si zahrají 2 minuty přesilovou hru.

27:51
    MARIAN HOSSA snižuje na rozdíl pouhých 2 branek! Olejáři se ve druhé části ještě nedostali do tempa, což ovšem ukazuje skóre 2. třetiny.
    Asistence: Toews, Leddy

25:36
    Obrovskou chybu udělal brankář Dubnyk, když vyjel skoro k modré čáře. PATRICK KANE mu udělal kličku a s chladnou hlavou skóruje do prázdné branky.
    Asistence: Bolland

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 26. Kane (Bolland), 28. Hossa (Toews, Leddy), 36. Brookbank (Hossa), 38. Seabrook (Kane, Keith), 48. Kane (Bolland, Saad) – 3. Brown (Schultz, Smyth), 3. Gagner (Paajarvi, Yakupov), 10. Whitney (Hall, Hemský), 13. Gagner (Whitney, Eberle), 31. Horcoff (Nugent-Hopkins), 36. Hall (Nugent-Hopkins, Schultz)

Chicago Blackhawks: Emery (Crawford) - Seadbrook, Keith, Hjalmarsson, Odyua, Rozsíval, Leddy - Hossa, Toews, Saad - Kane, Bolland, Bickel - Stalberg, Shaw, Carcilo - Frolík, Kruger, Bolig
    Edmonton Oilers: Dubnyk (Danis) - Schultz J., Schultz N., Petry, Šmíd, Whitney, Peckham - Eberle, Nugent-Hopkins, Hall - Hemský, Gagner, Yakupov - Paajarvi, Smyth, Brown - Jones, Belanger, Petrell